hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs francuskiego

Język francuski jest jednym z częściej wybieranych języków obcych. Jeśli Ty też chcesz nabyć płynności w porozumiewaniu się nim, a lubisz uczyć się indywidualnie, oferta naszych kursów jest właśnie dla Ciebie!

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Indywidualne kursy języka francuskiego w Profi-Lingua to lekcje face to face, które odbywają się w terminie i miejscu, które Ty wybierzesz. Nauczyciel może czekać na Ciebie w jednej z kilku warszawskich placówek Profi-Lingua lub odwiedzić Cię w domu czy biurze. Również Ty zdecydujesz, czy chcesz się uczyć pod okiem lektora czy native speakera. Program kursu opracowujemy na podstawie Twoich oczekiwań, możliwości i zainteresowań.

Jeśli zdecydujesz się na kurs w Profi-Lingua, możesz być pewien, że naszą kadrę tworzą doświadczeni i skuteczni nauczyciele, którzy z łatwością przekazują wiedzę. Podczas indywidualnego toku nauczania poświęcą Ci całą swoją uwagę i już wkrótce zauważysz, z jaką łatwością komunikujesz się w języku francuskim.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość lekcji zależy od kursanta i trwają one po 60 minut.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena za jedną lekcję wynosi 90 zł, z native speakerem 110 zł.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto