hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs hiszpańskiego

Jesteś wymagający i ambitny, masz motywację, by opanować język hiszpański, ale obawiasz się, że zabraknie Ci czasu na udział w zajęciach grupowych? Skorzystaj z naszej oferty kursów indywidualnych.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Indywidualny kurs języka hiszpańskiego to propozycja dla wymagających, którzy stawiają sobie za cel skuteczność nauki i jej szybkie efekty. Lekcje prowadzone w takim trybie dają możliwość realizowania zindywidualizowanego programu nauczania, dostosowanego do Twoich potrzeb. To Ty decydujesz, czy będziesz szlifował hiszpański pod okiem lektora czy native speakera. W każdym przypadku możesz liczyć na wieloletnie doświadczenie pedagogiczne nauczyciela, który będzie skupiał uwagę wyłącznie na Tobie. Kurs jest nastawiony na rozwój wszystkich umiejętności językowych: mówienia, słuchania, pisania i rozmawiania, a także na łamanie barier językowych i podnoszenia pewności siebie w codziennej komunikacji. Zajęcia indywidualne z języka hiszpańskiego mogą odbywać się w jednej z kilku warszawskich placówek Profi-Lingua albo w innym miejscu, które uznasz za dogodne, np. Twoim domu czy biurze.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość lekcji zależy od kursanta i trwają one po 60 minut.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena za jedną lekcję wynosi 90 zł, z native speakerem 110 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto