hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy krótkie z języka niemieckiego

Nowość! Krótkie kursy z języka niemieckiego dla każdego!

GRAMATYKA DLA PRAKTYKA

Jeśli czujesz, że gramatyka niemiecka jeszcze nie odkryła przed Tobą wszystkich swoich tajemnic, zmienisz to uczestnicząc w miesięcznym kursie Gramatyka dla Praktyka. Ofertę tę kierujemy do młodzieży i osób dorosłych, które dbają o wysoką jakość swoich wypowiedzi oraz poprawne redagowanie treści w języku niemieckim. To także wsparcie dla osób przygotowujących się do egzaminów językowych.

Kurs Gramatyka dla Praktyka to aż 30 godzin lekcyjnych realizowanych w ciągu jednego miesiąca. Podczas zajęć nasi wykwalifikowani lektorzy kładą nacisk na ćwiczenia praktyczne, podczas których zrozumiesz gramatykę języka niemieckiego w stopniu pozwalającym Ci na sprawne porozumiewanie się. Kameralność grup zapewnia indywidualne podejście nauczyciela do każdego słuchacza, dzięki czemu program zajęć będzie dostosowany do potrzeb i możliwości grupy. W każdej chwili trwania kursu możesz liczyć na fachową pomoc lektora.

Kurs przeznaczony jest dla młodzieży, studentów i osób dorosłych, które osiągnęły poziom B1 lub B2 w znajomości języka niemieckiego.

 

LADIES TÊTE-À- TÊTE

Jeśli interesuje Cię niemieckie kino, literatura albo często podróżujesz do Niemiec lub Austrii i chcesz swobodnie porozumiewać się z mieszkańcami tych krajów, popraw swoją praktyczną znajomość języka niemieckiego. Aby tego dokonać, wcale nie musisz spędzać długich godzin nad podręcznikami.

Ladies Tête-à-Tête to przystępna, a przede wszystkim skuteczna i interesująca forma zajęć, podczas których w zaledwie dwa miesiące wypracujesz płynność mówienia w języku niemieckim. Zajęcia odbywają się w nieformalnej atmosferze, przy ciastku i kawie, w kameralnych grupach. Sprzyjają poszerzeniu zasobu słownictwa, poznaniu nowych i ciekawych osób, które stawiają sobie za cel pozbycie się bariery językowej i wypracowanie nienagannej wymowy. Pod okiem doświadczonych lektorów porozmawiasz na bliskie Ci tematy, np.: „Mężczyźni są jacyś inni”, „Moda − przymus czy przyjemność”, „Podział obowiązków w nowoczesnej rodzinie” czy „Kobieta za kierownicą”.

Kurs przewiduje 60 godzin lekcyjnych i jest przeznaczony dla pań na poziomie zaawansowania języka niemieckiego A2-C1.

 

FOREVER YOUNG

Cieszymy się, że chcesz dołączyć do grona osób, które stawiają sobie za cel poznanie języka niemieckiego. W ramach Kursu Forever Young możesz rozpocząć lub kontynuować jego naukę na różnych poziomach zaawansowania. Niezależnie od tego, czy za cel stawiasz sobie wzbogacenie słownictwa, pokonanie bariery językowej czy opanowanie poprawnego wysławiania się − jesteśmy gotowi, by pomóc Ci to osiągnąć.

Uczyć będziesz się pod okiem naszych doświadczonych lektorów, miłośników języka niemieckiego, którzy z pasją podchodzą do pracy ze swoimi słuchaczami. Możesz liczyć na ich indywidualne podejście, dostosowanie tempa zajęć do Twoich możliwości, a także przyjazną atmosferę, pełną wsparcia i motywacji. Nauka języka niemieckiego stanie się dla Ciebie fantastyczną przygodą.

Kurs Forever Young to aż 50 godzin lekcyjnych zajęć, podczas których, w kameralnym gronie osób w zbliżonym wieku, zadbamy o widoczny rozwój Twoich wszystkich kompetencji językowych: mówienia, czytania, pisania i rozumienia języka niemieckiego ze słuchu.

 

Szczegóły kursu

Ilość godzin

Gramatyka dla praktyka - 30 x 45min
Ladies TÊTE-À- TÊTE - 60 x 45min
Forever Young -50 x 45 min

Cena

Gramatyka dla praktyka - 699 zł
Ladies TÊTE-À- TÊTE - 999 zł
Forever Young -799 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto