hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs języka norweskiego

Pracodawcy coraz częściej poszukują pracowników znających któryś z języków skandynawskich. Po norwesku mówi zaledwie 5 milionów ludzi na świecie. Jeśli postawisz na naukę tego języka, otworzysz sobie wiele możliwości zawodowych.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Standardowy kurs norweskiego w Profi-Lingua kierujemy do osób, które chcą nauczyć się swobodnie rozmawiać w tym języku. Zajęcia trwają dwa semestry (od października do czerwca), podczas których nasi doświadczeni lektorzy zmotywują Cię do robienia postępów we wszystkich obszarach języka, z naciskiem na płynną, pozbawioną barier komunikację. Pomocami dydaktycznymi w nauce są m.in. autentyczne materiały z norweskiej prasy, dzięki czemu przez cały kurs masz styczność z żywym, prawdziwym językiem. W trosce o Twój komfort lekcje norweskiego prowadzimy w Warszawie w kilku lokalizacjach, w grupach na różnych poziomach zaawansowania.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs składa się 120 lekcji, każda po 45 minut.

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki / środy lub wtorki / czwartki: 7:20, 9:00, 10:40, 12:00, 13:30, 14:45, 16:20, 18:00, 19:40
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7:20, 9:00, 12:00, 15:00, 16:30, 18:00
Sobota: 8:20, 9:00, 11:40, 14:00

Cena

Standardowy 2198,00 zł
Standardowy - grupa mini 2798,00 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto