hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs języka portugalskiego

Język portugalski jest jednym z najczęściej używanych języków świata. Posługuje się nim ponad 270 milionów ludzi! Nauka portugalskiego to więc atrakcyjna inwestycja w przyszłość.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Bez względu na to, czy chcesz nauczyć się tego języka, bo jest on narzędziem Twojej pracy, czy może kieruje Tobą ciekawość świata, Profi-Lingua oferuje Ci pomoc. Zapisz się na standardowy kurs języka portugalskiego. Możesz zacząć od zera, ale jeśli miałeś już styczność z tym językiem, w ofercie znajdziesz również kursy na innych poziomach zaawansowania. Swoje umiejętności porozumiewania się po portugalsku będziesz szlifował pod okiem doświadczonych lektorów i native speakerów, którzy zadbają o Twoje postępy w czytaniu, pisaniu, słuchaniu i mówieniu. Motywować Cię będę dobre wyniki, a komfort nauki zapewnią dogodne lokalizacje zajęć, małe grupy oraz miła atmosfera w Profi-Lingua.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs składa się 120 lekcji, każda po 45 minut.

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki / środy lub wtorki / czwartki: 7:20, 9:00, 10:40, 12:00, 13:30, 14:45, 16:20, 18:00, 19:40
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7:20, 9:00, 12:00, 15:00, 16:30, 18:00
Sobota: 8:20, 9:00, 11:40, 14:00

Cena

Standardowy 2198 zł
Standardowy - grupa mini 2798 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto