hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs rosyjskiego

Jeśli chcesz, aby nauczyciel języka rosyjskiego poświęcał całą uwagę Tobie, wybierz indywidualny kurs nauczania. To oferta skierowana do osób, których celem jest efektywne i szybkie opanowanie języka obcego.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Podstawą nauki każdego języka obcego jest kontakt z osobami, które sprawnie się nim posługują. Jeśli wybierzesz indywidualny kurs języka rosyjskiego, możesz być pewien, że spotkasz wykwalifikowanego i doświadczonego nauczyciela. To Ty zdecydujesz, czy będzie nim native speaker czy lektor. Zajęcia będą odbywały się w dogodnych dla Ciebie czasie i miejscu – w Twoim domu, biurze lub w którejś z warszawskich placówek Profi-Lingua. Podczas indywidualnego kursu języka realizujemy program ściśle dopasowany do Twoich potrzeb i poziomu zaawansowania. Stawiamy na jakość nauczania, która jest wizytówką naszej szkoły. Regularne i bezpośrednie spotkania z nauczycielem pomogą Ci pokonać barierę językową, a także znacząco podniosą znajomość zasad języka, niezbędnych do porozumiewania się nim zarówno w sytuacjach codziennych, jak i zawodowych.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość lekcji zależy od kursanta i trwają one po 60 minut.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena za jedną lekcję wynosi 90 zł, z native speakerem 110 zł.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto