hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs języka szwedzkiego

Znajomość szwedzkiego jest doceniana na rynku pracy. Jeśli zainwestujesz czas w naukę tego języka, zwiększysz swoje szanse na dobrze płatne stanowisko i będzie mógł poznać ciekawą kulturę Szwecji.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Na standardowym kursie szwedzkiego nauczysz się pisać, mówić, czytać i słuchać w tym języku. Nad Twoimi postępami będą czuwać nasi wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, którzy gwarantują wysoką jakość kształcenia. W nauczaniu języka szwedzkiego korzystamy m.in. z autentycznych materiałów prasowych i telewizyjnych, dzięki czemu poznasz język w jego praktycznym zastosowaniu. Nauczysz się swobodnie rozmawiać po szwedzku w sytuacjach biznesowych i codziennych, które mogą Cię spotkać w czasie podróży do Szwecji.

Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy wiele terminów i miejsc, w których odbywają się kursy. Nauka przebiega w kameralnych grupach, w przyjaznej i motywującej atmosferze. Ponad 25-letnie doświadczenie Profi-Lingua w nauczaniu języków obcych przekłada się na wysoką jakość kształcenia i zadowolenie Kursantów.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs składa się 120 lekcji, każda po 45 minut.

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki / środy lub wtorki / czwartki: 7:20, 9:00, 10:40, 12:00, 13:30, 14:45, 16:20, 18:00, 19:40
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7:20, 9:00, 12:00, 15:00, 16:30, 18:00
Sobota: 8:20, 9:00, 11:40, 14:00

Cena

Standardowy 2198 zł
Standardowy - grupa mini 2798 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto