hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy językowe we Wrocławiu

Uwaga! Trwają zapisy na nowy rok! Zarezerwuj miejsce jeszcze dziś i skorzystaj ze specjalnej oferty!

Pragniesz osiągnąć swobodę komunikacyjną w użyciu języka obcego? Zależy Ci na tym, by nauka stała się maksymalnie efektywna? Podstawy teoretyczne, takie jak gramatyka, są niezbędne do poprawnego wyrażania myśli, ale w Profi-Lingua dajemy Ci też okazję do systematycznego wykorzystywania umiejętności językowych w praktyce. Naszym sposobem na szybkie postępy jest metoda komunikatywna, dzięki której nauczysz się mówić poprawnie i bez skrępowania.

Dlaczego Profi-Lingua?

Każdy kursant jest wyjątkowy

Podchodzimy indywidualnie do każdego Słuchacza, co przekłada się na efektywną i satysfakcjonującą naukę. Wyznaczamy ścieżkę rozwoju dla wszystkich, którzy znajdą się pod naszymi skrzydłami.

Jesteśmy profesjonalistami

Niepowtarzalny zespół lektorów i native speakerów nie tylko wprowadzi przyjazną atmosferę w trakcie zajęć, lecz także na bieżąco będzie sprawdzał Twoje postępy i podpowiadał, jak skorygować niedoskonałości. Świetne przygotowanie metodyczne lektorów pozwoli na szybszą i efektywniejszą naukę!

Dajemy nowe perspektywy

Z nami nie tylko śpiewająco zdasz egzamin certyfikacyjny i uzyskasz wymarzony certyfikat, ale także opanujesz podstawy drugiego języka!

Dla nas liczy się jakość

Unikatowy system Profi-Lingua Quality Control pozwala czuwać nad wysokim standardem nauki w naszej szkole. Dzięki temu możemy sprawdzać indywidualne postępy Słuchaczy i zapewniać im świetną opiekę na każdym etapie zdobywania wiedzy. Jako nieliczni na rynku dajemy Ci gwarancję zdanego egzaminu! Wysoką jakość naszych kursów potwierdza również Akredytacja Kuratorium Oświaty.

Mamy najnowocześniejsze narzędzia

Dajemy Ci dostęp do rozbudowanej platformy Strefa Słuchacza, w której masz pod ręką wszystkie potrzebne materiały. Możesz również skorzystać z e-Akademii, biblioteki i mediateki, które uprzyjemnią Ci naukę.

Powiedz nam czego oczekujesz

Znajdziemy rozwiązanie, wciąż rozbudowujemy ofertę, ponieważ chcemy, by odpowiadała Twoim potrzebom. Szukasz kursów z mało popularnych języków? A może chcesz się nauczyć języka specjalistycznego? Znajdziesz to wszystko – a nawet o wiele więcej – właśnie u nas!

Wybierz kurs dla siebie

Przepis na sukces? Poznaj naszą metodę nauczania!

Zobacz, co jeszcze mamy Ci do zaoferowania

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto