hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy językowe we Wrocławiu

Uwaga! Nadal trwają zapisy na kursy wakacyjne! Zarezerwuj miejsce już dziś i skorzystaj ze specjalnej oferty!

Pragniesz osiągnąć swobodę komunikacyjną w użyciu języka obcego? Zależy Ci na tym, by nauka stała się maksymalnie efektywna? Podstawy teoretyczne, takie jak gramatyka, są niezbędne do poprawnego wyrażania myśli, ale w Profi-Lingua dajemy Ci też okazję do systematycznego wykorzystywania umiejętności językowych w praktyce. Naszym sposobem na szybkie postępy jest metoda komunikatywna, dzięki której nauczysz się mówić poprawnie i bez skrępowania.

Zapraszamy do naszych szkół także w sezonie wakacyjnym! Lato to czas, który sprzyja nauce języków.

W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs miesięczny

Ekspresowy kurs, podczas którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 4 tygodnie! To kurs, który równomiernie rozwija wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym jak i starszej młodzieży.

Kurs dwumiesięczny

2 poziomy w 2 miesiące? Tak, to już możliwe! Kurs dwumiesięczny pozwala osiągnąć szybkie efekty. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka i zrealizuj materiał przewidziany na cały rok w 8 tygodni.

Kurs konwersacyjny

Konwersacje na wakacje pozwolą Ci szlifować umiejętności językowe od strony praktycznej. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację i życie zawodowe.

Kurs indywidualny

Szukasz kursu skrojonego na miarę Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie kurs, który spełni Twoje indywidualne wymagania.

Dlaczego Profi-Lingua?

Każdy kursant jest wyjątkowy

Podchodzimy indywidualnie do każdego Słuchacza, co przekłada się na efektywną i satysfakcjonującą naukę. Wyznaczamy ścieżkę rozwoju dla wszystkich, którzy znajdą się pod naszymi skrzydłami.

Jesteśmy profesjonalistami

Niepowtarzalny zespół lektorów i native speakerów nie tylko wprowadzi przyjazną atmosferę w trakcie zajęć, lecz także na bieżąco będzie sprawdzał Twoje postępy i podpowiadał, jak skorygować niedoskonałości. Świetne przygotowanie metodyczne lektorów pozwoli na szybszą i efektywniejszą naukę!

Dajemy nowe perspektywy

Z nami nie tylko śpiewająco zdasz egzamin certyfikacyjny i uzyskasz wymarzony certyfikat, ale także opanujesz podstawy drugiego języka!

Dla nas liczy się jakość

Unikatowy system Profi-Lingua Quality Control pozwala czuwać nad wysokim standardem nauki w naszej szkole. Dzięki temu możemy sprawdzać indywidualne postępy Słuchaczy i zapewniać im świetną opiekę na każdym etapie zdobywania wiedzy. Jako nieliczni na rynku dajemy Ci gwarancję zdanego egzaminu! Wysoką jakość naszych kursów potwierdza również Akredytacja Kuratorium Oświaty.

Mamy najnowocześniejsze narzędzia

Dajemy Ci dostęp do rozbudowanej platformy Strefa Słuchacza, w której masz pod ręką wszystkie potrzebne materiały. Możesz również skorzystać z e-Akademii, biblioteki i mediateki, które uprzyjemnią Ci naukę.

Powiedz nam czego oczekujesz

Znajdziemy rozwiązanie, wciąż rozbudowujemy ofertę, ponieważ chcemy, by odpowiadała Twoim potrzebom. Szukasz kursów z mało popularnych języków? A może chcesz się nauczyć języka specjalistycznego? Znajdziesz to wszystko – a nawet o wiele więcej – właśnie u nas!

Wybierz kurs dla siebie

Przepis na sukces? Poznaj naszą metodę nauczania!

Zobacz, co jeszcze mamy Ci do zaoferowania

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!
Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto