hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Angielski dla lekarzy i pielęgniarek

Kurs języka angielskiego o profilu medycznym jest naszą ofertą przygotowaną specjalnie na potrzeby językowe personelu medycznego: lekarzy, pielęgniarek, ratowników, sanitariuszy, a także studentów kierunków medycznych. Program nauki obejmuje wzbogacenie słownictwa związanego z opisem chorób, ich objawów, wyników badań oraz anatomii człowieka, które jest niezbędne do porozumiewania się w szpitalach i ośrodkach zdrowia. Podczas medycznego kursu języka angielskiego pomagamy naszym Słuchaczom w pokonywaniu bariery językowej i nabywaniu płynności w komunikacji po angielsku, która jest niezbędna w pracy z pacjentem i innymi członkami personelu medycznego.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua jest akredytowanym ośrodkiem egzaminacyjnym LCCI IQ. Certyfikat LCCI to tzw. międzynarodowy „passport to employment” uznawany w ponad 80 krajach świata.

Szczegóły kursu

Poziomy

Medyczny kurs języka angielskiego w Profi-Lingua może rozpocząć każdy zainteresowany, niezależnie od obecnego poziomu znajomości języka. Prowadzimy zajęcia dla różnych grup zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs składa się 112 lekcji 40-minutowych w stałych terminach oraz do 40 dodatkowych zajęć 60- minutowych w elastycznych terminach

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub Wtorki/czwartki:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:00, 16:30, 18:00, 19:30

1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7:30, 10:30, 12:00, 15:00, 18:00
Sobota: 8:30, 11:30

Cena

KOMFORT: 1698 zł
PREMIUM: 1898 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto