hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Wakacyjny kurs angielskiego

Nie masz planów na wakacje? Może to idealny czas na zdobycie kolejnego poziomu znajomości języka angielskiego? Dobrze wiesz, ze we współczesnym świecie trudno bez niego funkcjonować!

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Wybierając wakacyjny kurs języka angielskiego w Profi-Lingua, decydujesz się na nadrobienie zaległości w szybkim tempie. Podejmiesz wyzwanie? Tempo będzie zawrotne, ale efekty naprawdę warte wysiłku. W zaledwie 4 tygodnie opanujesz materiał w standardowych kursach omawiany przez cały semestr, a w 8 tygodni poprawisz swój poziom znajomości języka angielskiego o rok nauki . Wszystko to będzie odbywało się w przyjemnej i motywującej atmosferze, o którą zadbają wykwalifikowani lektorzy i native speakerzy Profi-Lingua. Wakacyjne kursy odbywają się na różnych poziomach zaawansowania i skupione są na rozwijaniu wszystkich kompetencji językowych: swobodnego prowadzenia rozmów, formułowania treści, czytania ze zrozumieniem i rozumienia ze słuchu. Postaw na świetne wyniki, komfortowe warunki, atrakcyjną cenę i ponad 25-letnie doświadczenie Profi-Lingua!

Zapraszamy do naszych szkół także w sezonie wakacyjnym! Lato to czas, który sprzyja nauce języków.

W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs miesięczny

Ekspresowy kurs, podczas którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 4 tygodnie! To kurs, który równomiernie rozwija wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym i starszej młodzieży.

Kurs dwumiesięczny

2 poziomy w 2 miesiące? Tak, to możliwe! Kurs dwumiesięczny pozwala osiągnąć szybkie efekty. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka i zrealizuj materiał przewidziany na cały rok w 8 tygodni.

Kurs konwersacyjny

Konwersacje na wakacje pozwolą Ci ćwiczyć umiejętności językowe od strony praktycznej. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację i życie zawodowe.

Kurs indywidualny

Szukasz kursu skrojonego na miarę Twych potrzeb? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie kurs, który spełni Twe indywidualne wymagania.

Szczegóły kursu

Poziomy

Wakacyjny kurs języka angielskiego w Profi-Lingua może rozpocząć każdy zainteresowany, niezależnie od obecnego poziomu znajomości języka. Prowadzimy zajęcia dla różnych grup zaawansowania.

Ilość zajęć

Semestr w miesiąc: 48
Rok w 2 miesiące: 96
Wakacyjny konwersacyjny: 18
Wszystkie zajęcia trwają 45 minut.

Termin

Zajęcia odbywają się trzy lub cztery razy w tygodniu (po trzy lekcje 40-minutowe), w godzinach do wyboru: 8:00, 10:20, 16:20, 18:30.
Dla kursów indywidualnych jest to uzgadniane z klientem.

Cena

Kursy wakacyjne od 289 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto