hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Indywidualny kurs angielskiego

Indywidualny kurs języka angielskiego to rozwiązanie polecane osobom, którym ciężko dostosować się do harmonogramu zajęć grupowych oraz tym, które cenią sobie naukę w formule „face to face”.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Profi-Lingua od ponad 25 lat troszczy się o swoich klientów, oferując im skuteczne rozwiązania w nauczaniu języków obcych. Dokładamy wszelkich starań, by z naszej oferty byli zadowoleni nawet najbardziej wymagający klienci. Indywidualny kurs języka angielskiego został przygotowany właśnie z myślą o nich.

Jest to pakiet zajęć odbywających się w trybie „face to face”, prowadzonych przez wykwalifikowanego lektora lub native speakera (dajemy Ci prawo wyboru) w terminach i z częstotliwością, która Tobie  odpowiada. Nauczyciel przygotowuje program nauczania zgodnie z Twoim poziomem zaawansowania oraz Twoimi potrzebami, zainteresowaniami i tempem pracy. Dzięki temu nauka przebiega płynnie, łatwiej jest skorygować błędy i wyłapać elementy, które sprawiają Ci trudność. Indywidualny kurs języka angielskiego to doskonała okazja do przełamania bariery językowej i zdecydowanej poprawy porozumiewania się językiem obym w różnorodnych sytuacjach.

Szczegóły kursu

Poziomy

Indywidualny kurs języka angielskiego w Profi-Lingua może rozpocząć każdy zainteresowany, niezależnie od obecnego poziomu znajomości języka. Prowadzimy zajęcia dla różnych grup zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość zajęć (minimum 20) jest dobierana według potrzeb kursanta.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena za lekcję:
85 zł Lektor
115 zł Native Speaker
Cena za pakiet (20 lekcji):
1700 zł Lektor
2300 zł Native Speaker

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto