hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs Fast&S.M.A.R.T.

Kurs Fast&S.M.A.R.T. to innowacyjna metoda nauczania, opierająca się na połączeniu standardowego kursu językowego i nauki w systemie e-learningowym. Rozwiązanie to pozwala na skuteczne przyswojenie wiedzy z języka angielskiego, przy zachowaniu dużej wygody pracy z  materiałami dydaktycznymi. Kurs łączy lekcje z lektorem z zajęciami na platformie online. Zajęcia w szkole odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut, równolegle z zajęciami na platformie online – 2 razy tygodniowo po ok. 30 minut.

Kurs Fast&S.M.A.R.T. jest przeznaczony dla wszystkich powyżej 14 roku życia, dobierzemy odpowiedni poziom nauki (A1-C1).

Kurs zapewnia:

  • szybsze efekty w nauce, dzięki połączeniu zajęć tradycyjnych z e-learningowymi;
  • systematyczny monitoring postępów przy wsparciu naszego lektora;
  • większy komfort i swobodę pracy, dopasowanie do indywidualnego tempa nauki Słuchacza;
  • oszczędność czasu – ćwiczenia interaktywne Słuchacz wykonuje, kiedy chce i gdzie chce;
  • natychmiastową weryfikację postępów w pracach interaktywnych – wyniki Słuchacz widzi zaraz po wykonaniu zadań;
  • dostęp do stale aktualizowanych i szczegółowych informacji dydaktycznych;
  • nauczanie w oparciu o sprawdzone techniki i skuteczną metodę;
  • budowanie pewności siebie – samodzielne ćwiczenia pozwalają uzupełnić wiedzę praktyczną, a praca w grupie pozwala budować umiejętność płynnego konwersowania i przełamywać tremę przed zabieraniem głosu.

 

Ponadto:

Wybierając kurs mieszany Fast&S.M.A.R.T. z języka angielskiego w Profi-Lingua zakupujesz podręcznik kursowy Pearson wraz z kodem aktywacyjnym do treści umieszczonych na platformie MyEnglishLab (www.pearsonelt.com/myenglishlab)

MEL (MyEnglishLab) to innowacyjna platforma online, dostarczająca osobom uczącym się potężnej dawki ćwiczeń w interaktywnej formie. Treści zawarte w MyEnglishLab są w 100% spójne z zagadnieniami zawartymi w podręczniku Pearson wykorzystywanym na kursie, dlatego skutecznie pomagają utrwalić materiał z zajęć lub przygotować się do testu.

MEL (MyEnglishLab)  jest doskonałym rozwiązaniem wspierającym samodzielną naukę na lekcji lub w domu. Funkcja automatycznego sprawdzania poprawności wykonanych ćwiczeń, kartkówki online i testy, które dostarczają natychmiastowej informacji zwrotnej pozwalają pracować nad obszarami języka wymagającymi poprawy i na bieżąco śledzić postępy w nauce.

 

Szczegóły kursu

Poziomy

od A1 do C1

Ilość zajęć

Kurs roczny: 124 lekcji

Termin

Zajęcia w szkole odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut, równolegle z zajęciami na platformie online – 2 razy tygodniowo po ok. 30 minut.

Cena

Kurs: od 1424 zł i od 142 zł za miesiąc.
Zapytaj w szkole o płatności ratalne i rabaty.

Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto