hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Wakacyjny kurs hiszpańskiego

Jeden semestr języka hiszpańskiego w cztery tygodnie? W Profi-Lingua to żaden problem! Podejmuj naukę w wakacje, a szybko przekonasz się, że nie masz żadnych barier w komunikacji!

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Wyjątkowa oferta renomowanej Szkoły Języków Obcych Profi-Lingua daje możliwość opanowania ogromnej porcji materiału z języka hiszpańskiego zaledwie w kilka tygodni. Nasze kursy są bardzo intensywne, ale właśnie to tempo stanowi klucz do Twojego sukcesu. Nasi doświadczeni nauczyciele języka hiszpańskiego zadbają, żebyś w cztery tygodnie znacznie poprawił płynność w porozumiewaniu się nim, znacznie wzbogacił swoje słownictwo, a także pozbył się stresu podczas prowadzenia rozmów. Zajęcia w ramach wakacyjnych kursów językowych odbywają się w niewielkich grupach, w których panuje sympatyczna i pozytywna atmosfera. Formuła zajęć jest tak przygotowana, aby pracować jednocześnie nad rozwojem wszystkich Twoich kompetencji językowych. Dogodna lokalizacja naszej wrocławskiej szkoły (przy ul. Kuźniczej) oraz bogata oferta terminów kursów sprawią, że na drodze do sukcesu nie staną Ci żadne obowiązki. Wakacyjne kursy języka hiszpańskiego trwają przez lipiec, sierpień i wrzesień. Oferujemy również zajęcia od podstaw.

Szczegóły kursu

Poziomy

Wakacyjny kurs języka hiszpańskiego w Profi-Lingua może rozpocząć każdy zainteresowany, niezależnie od obecnego poziomu znajomości języka. Prowadzimy zajęcia dla różnych grup zaawansowania.

Ilość zajęć

Wakacyjny kurs miesięczny: 48
Wszystkie zajęcia trwają 40 minut.

Termin

Zajęcia odbywają się trzy lub cztery razy w tygodniu (po trzy lekcje 40-minutowe), w godzinach do wyboru: 8:00, 10:20, 16:20, 18:30.
Dla kursów indywidualnych jest to uzgadniane z klientem.

Cena

Wakacyjny kurs miesięczny: 599 zł
Indywidualny: 1191 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto