hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs języka niderlandzkiego

Fascynuje Cię kultura i język Holendrów? Planujesz wyjazd do Holandii? A może język niderlandzki jest Ci potrzebny w pracy? Bez względu na to, co motywuje Cię do jego poznania, w Profi-Lingua chcemy pomóc Ci osiągnąć Twój cel.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Oferty standardowego kursu języka niderlandzkiego kierowana są do tych, którzy mieli już z nim styczność, jak i do osób rozpoczynających swoją przygodę z językiem. Nad pokonywaniem kolejnych etapów nauki czuwają wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, którzy poprowadzą Twoją przygodę z językiem niderlandzkim tak, abyś jak najszybciej zdobył płynność mówienia i pewność w porozumiewaniu się nim. Zajęcia, które odbywają się w niewielkich grupach, to także praktyka w czytaniu, pisaniu i rozumieniu ze słuchu. Rzetelnie przygotowane podręczniki uzupełniamy autentycznymi materiałami filmowymi, prasowymi i telewizyjnymi, które są doskonałym źródłem poznania autentycznego języka, którym na co dzień posługują się Holendrzy i Belgowie.

Szczegóły kursu

Poziomy

Standardowy kurs języka niderlandzkiego w Profi-Lingua może rozpocząć każdy zainteresowany, niezależnie od obecnego poziomu znajomości języka. Prowadzimy zajęcia dla różnych grup zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs składa się 112 lekcji 40-minutowych w stałych terminach oraz do 40 dodatkowych zajęć 60- minutowych w elastycznych terminach

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub Wtorki/czwartki:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:00, 16:30, 18:00, 19:30

1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7:30, 10:30, 12:00, 15:00, 18:00
Sobota: 8:30, 11:30

Cena

KOMFORT A1-C2: 1798 zł
PREMIUM A1 - C2: 1998 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto