hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Indywidualny kurs niemieckiego

Znajomość języka niemieckiego przydaje się zarówno na gruncie prywatnym, jak i zawodowym. W Profi-Lingua nauczysz się go w niezwykle komfortowych i motywujących warunkach, w oparciu o swoje potrzeby i wymagania.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Spersonalizowanego programu nauki języka niemieckiego możesz oczekiwać decydując się na uczestnictwo w indywidualnym kursie języka. To pakiet zajęć, w którym priorytetem są dla nas Twoje potrzeby: godziny i dni spotkań wpasowane w napięty grafik i miejsce takie, w którym czujesz się swobodnie. Nie rządzą tu żadne schematy, dlatego również tematyka, zakres i poziom zajęć dopasowane są do Twoich potrzeb. Lekcje odbywają się regularnie, z częstotliwością, na którą możesz sobie pozwolić. Przybierają one formułę „face to face” − Twój nauczyciel poświęca swoją uwagę wyłącznie Tobie i Twoim postępom. Dzięki temu nauka jest skuteczniejsza, szybko pokonujesz barierę językową i czujesz, jak wzrasta Twoja pewność siebie w porozumiewaniu się w języku niemieckim.

Szczegóły kursu

Poziomy

Indywidualny kurs języka niemieckiego w Profi-Lingua może rozpocząć każdy zainteresowany, niezależnie od obecnego poziomu znajomości języka. Prowadzimy zajęcia dla różnych grup zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość zajęć (minimum 20) jest dobierana według potrzeb kursanta.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena za lekcję:
85 zł Lektor
115 zł Native Speaker
Cena za pakiet (20 lekcji):
1700 zł Lektor
2300 zł Native Speaker

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto