hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs języka niemieckiego

Uwaga! Startują zapisy do nowych grup. Zapisz się już dziś i skorzystaj ze specjalnej oferty.

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć umiejętności, które przydadzą Ci się też w życiu codziennym? Lubisz stawiać przed sobą wyzwania? Zapraszamy na nasz kurs niemieckiego!

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

W ramach standardowego kursu języka niemieckiego możesz podjąć naukę na poziomie zaawansowania dostosowanym do Twoich umiejętności. W naszej bogatej ofercie są zajęcia zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy już mieli do czynienia z językiem niemieckim. W motywującej atmosferze, pod okiem wykwalifikowanych lektorów i native speakerów, będziesz nabywać płynności w porozumiewaniu się językiem naszych zachodnich sąsiadów. Program kursu przewiduje rozwijanie wszystkich kompetencji językowych: czytania, pisania, mówienia i słuchania. Dzięki naciskowi naszej kadry na umiejętności praktyczne, szybko zauważysz, że na drodze do skutecznej komunikacji nie stoi żadna bariera językowa.

Duży wybór terminów kursów daje Ci możliwość dopasowania zajęć do pracy i studiów oraz swoich codziennych obowiązków. Standardowy kurs języka niemieckiego odbywa się w grupach, w naszej siedzibie przy ul. Kuźniczej.

Szczegóły kursu

Poziomy

Standardowy kurs języka niemieckiego w Profi-Lingua może rozpocząć każdy zainteresowany, niezależnie od obecnego poziomu znajomości języka. Prowadzimy zajęcia dla różnych grup zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs roczny składa się 112 lekcji 45-minutowych oraz do 40 dodatkowych zajęć 60- minutowych w elastycznych terminach

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub Wtorki/czwartki:
7:30, 9:10, 10:50, 12:30, 14:10, 14:40, 16:20, 18:00, 19:40

1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7:30, 10:50, 14:10, 14:40, 16:20, 18:00
Sobota: 8:30, 11:40

Cena

Kurs roczny: od 1610 zł i od 161 zł za miesiąc
Zapytaj w szkole o płatności ratalne i rabaty.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto