hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs norweskiego

Postaw na znajomość języków skandynawskich! Zainwestuj swój czas w naukę norweskiego, dzięki czemu staniesz się bardziej pożądanym kandydatem na rynku pracy. Brakuje Ci czasu? Poznaj naszą ofertę indywidualnych kursów językowych. Wybierając taki tryb nauki, dajesz sobie komfort, a jednocześnie otwierasz przed sobą większe możliwości.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Indywidualny kurs języka norweskiego to nauka ściśle dostosowana do Twoich potrzeb. Wybierając taki tryb, wszystkie lekcje prowadzone są w zespole uczeń-nauczyciel. Tak kameralna i wyjątkowa atmosfera sprzyja skupieniu i motywacji, dając szybkie efekty w postaci sprawnej i pewnej komunikacji w języku norweskim. Twój nauczyciel dostosuje program nauczania do Twoich potrzeb i zainteresowań, doskonale wyważy poziom praktyki i teorii, a także na bieżąco będzie korygował Twoje błędy. Indywidualny kurs języka norweskiego pozwala na dopasowanie dni, godzin i miejsca zajęć do Twojego planu dnia. Szybko zauważysz, że posługiwanie się językiem norweskim w każdych okolicznościach przychodzi Ci naturalnie i łatwo.

Szczegóły kursu

Poziomy

Indywidualny kurs języka norweskiego w Profi-Lingua może rozpocząć każdy zainteresowany, niezależnie od obecnego poziomu znajomości języka. Prowadzimy zajęcia dla różnych grup zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość zajęć jest dobierana według potrzeb kursanta.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena kursu jest ustalana indywidualnie.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto