hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs języka norweskiego

Chociaż znajomość języków skandynawskich, w tym norweskiego, jest coraz częściej pożądana, wciąż posługują się nim nieliczni. Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje, rozwinąć umiejętności, dzięki którym wyjdziesz naprzeciw potrzebom zmieniającego się rynku, zainwestuj swój czas w naukę języka norweskiego.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

W Profi-Lingua łączymy teorię z praktyką. Standardowy kurs języka norweskiego to nie tylko nauka słówek i gramatyki, ale przede wszystkim rozwijanie umiejętności porozumiewania się w różnych sytuacjach, spontanicznych wypowiedzi bez barier i podnoszenia pewności siebie w kontaktach z obcokrajowcami. Chcąc zapewnić Ci naukę na najwyższym poziomie, oferujemy bogaty pakiet konwersacyjny. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów, którzy uczą żywego, praktycznego języka na różnych poziomach zaawansowania – w tym od podstaw. W nauczaniu języka norweskiego wykorzystywane są m.in. prawdziwe materiały prasowe i telewizyjne, dzięki czemu poznasz język w jego praktycznym zastosowaniu.

Szczegóły kursu

Poziomy

Standardowy kurs języka norweskiego w Profi-Lingua może rozpocząć każdy zainteresowany, niezależnie od obecnego poziomu znajomości języka. Prowadzimy zajęcia dla różnych grup zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs składa się 112 lekcji 40-minutowych w stałych terminach oraz do 40 dodatkowych zajęć 60- minutowych w elastycznych terminach

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub Wtorki/czwartki:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:00, 16:30, 18:00, 19:30

1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7:30, 10:30, 12:00, 15:00, 18:00
Sobota: 8:30, 11:30

Cena

KOMFORT A1 - C1: 2198 zł
PREMIUM A1 - C1: 2598 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto