hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Wakacyjny kurs rosyjskiego

W lipcu, sierpniu i wrześniu oferowane są we Wrocławiu wakacyjne kursy języka rosyjskiego. Jest to intensywny program nauki materiału, który poza wakacjami przerabiany jest przez cały semestr. Zajęcia odbywają się w siedzibie Profi-Lingua w sercu Wrocławia, przy ulicy Kuźniczej.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Szybkie efekty nauki w trybie wakacyjnym widoczne są już po kilku lekcjach. Chociaż ich przyspieszone, program i sposób prowadzenia zajęć jest skrupulatnie przemyślany i dobrze przygotowany przez naszych wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów. Z ich pomocą bardzo szybko pozbędziesz się bariery językowej, nabierzesz pewności siebie w codziennej komunikacji w języku rosyjskim, a także wzbogacisz słownictwo i poprawisz znajomość gramatyki. W Szkole Języków Obcych Profi-Lingua kładziemy nacisk na zajęcia praktyczne i rozwój wszystkich kompetencji językowych. Oferujemy kursy zarówno dla początkujących, jak i osób, które już miały styczność z językiem rosyjskim.

Zapraszamy do naszych szkół także w sezonie wakacyjnym! Lato to czas, który sprzyja nauce języków.

W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs miesięczny

Ekspresowy kurs, podczas którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 4 tygodnie! To kurs, który równomiernie rozwija wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym i starszej młodzieży.

Kurs dwumiesięczny

2 poziomy w 2 miesiące? Tak, to również możliwe! Kurs dwumiesięczny pozwala osiągnąć szybkie efekty. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka i zrealizuj materiał przewidziany na cały rok w 8 tygodni.

Kurs konwersacyjny

Konwersacje w wakacje pozwolą Ci ćwiczyć umiejętności językowe od strony praktycznej. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację i życie zawodowe.

Kurs indywidualny

Szukasz kursu skrojonego na miarę Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy specjalnie dla Ciebie kurs, który spełni Twoje indywidualne wymagania.

Szczegóły kursu

Poziomy

Wakacyjny kurs języka rosyjskiego w Profi-Lingua może rozpocząć każdy zainteresowany, niezależnie od obecnego poziomu znajomości języka. Prowadzimy zajęcia dla różnych grup zaawansowania.

Ilość zajęć

Semestr w miesiąc: 48
Rok w 2 miesiące: 96
Wakacyjny konwersacyjny: 18
Wszystkie zajęcia trwają 45 minut.

Termin

Zajęcia odbywają się trzy lub cztery razy w tygodniu (po trzy lekcje 40-minutowe), w godzinach do wyboru: 8:00, 10:20, 16:20, 18:30.
Dla kursów indywidualnych jest to uzgadniane z klientem.

Cena

Kursy wakacyjne od 289 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto