hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs rosyjskiego

Chcesz się wyróżnić biegłą znajomością języka obcego? Zainwestuj w naukę rosyjskiego! Jeśli jesteś ambitny i wymagający, chcesz aby efekty nauki języka były widoczne szybko, skorzystaj z naszej oferty indywidualnych kursów językowych, w której również znajdziesz możliwość poznania języka rosyjskiego.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Indywidualny kurs języka rosyjskiego to nauka w formie zbliżona korepetycjom (1 na 1). Taki tryb pozwala na realizowanie zindywidualizowanego programu nauczania, dostosowanego do Twoich potrzeb. Kurs nastawiony jest na rozwój wszystkich umiejętności językowych: mówienia, słuchania, pisania i rozmawiania, a także na łamania barier i podnoszenia pewności siebie w codziennej komunikacji. To Ty decydujesz, czy będziesz zgłębiał rosyjski pod okiem lektora czy native speakera. W każdym przypadku możesz liczyć na wieloletnie doświadczenie pedagogiczne nauczyciela, który cały czas lekcyjny poświęci wyłącznie Tobie.

Szczegóły kursu

Poziomy

Indywidualny kurs języka rosyjskiego w Profi-Lingua może rozpocząć każdy zainteresowany, niezależnie od obecnego poziomu znajomości języka. Prowadzimy zajęcia dla różnych grup zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość zajęć jest dobierana według potrzeb kursanta.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena za lekcję:
85 zł Lektor
120 zł Native Speaker
Cena za pakiet:
850 zł Lektor
1200 zł Native Speaker

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto