hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Wakacyjny kurs włoskiego

Lato jest idealnym czasem na przygodę z językiem włoskim. W ciągu zaledwie czterech letnich tygodni możesz zrobić ogromne postępy w porozumiewaniu się po włosku.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Oferta wakacyjnych kursów językowych Profi-Lingua kierowana jest do tych, którzy chcą nadrobić znajomość materiału z języka włoskiego z całego semestru oraz tych, którzy postanowili wykorzystać wakacje na podnoszenie swoich kwalifikacji. Jest motywująco i intensywnie, więc efekty nauki widać już po kilku pierwszych lekcjach. Termin rozpoczęcia kursu zależy od Ciebie; może to być lipiec, sierpień lub wrzesień. Nasza doświadczona kadra lektorska dołoży wszelkich starań, aby Twoja wakacyjna przygoda z językiem włoskim odbywała się atmosferze  przyjaznej i sprzyjającej nauce. Przemyślana i dobrze zaplanowana formuła zajęć pomoże Ci pozbyć się stresu i barier w porozumiewaniu się językiem włoskim. Szybko zauważysz poprawę znajomości gramatyki oraz z jaką łatwością rozumiesz tekst mówiony i pisany. Oferujemy również zajęcia od podstaw.

Szczegóły kursu

Poziomy

Wakacyjny z kurs języka włoskiego w Profi-Lingua może rozpocząć każdy zainteresowany, niezależnie od obecnego poziomu znajomości języka. Prowadzimy zajęcia dla różnych grup zaawansowania.

Ilość zajęć

Wakacyjny kurs miesięczny: 48
Wszystkie zajęcia trwają 40 minut.

Termin

Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu (po trzy lub cztery lekcje 40-minutowe), w godzinach do wyboru: 8:00, 10:20, 16:20, 18:30.
Dla kursów indywidualnych jest to uzgadniane z klientem.

Cena

Wakacyjny kurs miesięczny: 599 zł
Indywidualny: 1191 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto