hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs włoskiego

Długo planowałeś zapisać się na kurs języka włoskiego i wreszcie nadszedł moment. Teraz Twoich planów nie pokrzyżuje ani brak czasu, ani żadna inna przeszkoda.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Indywidualny kurs języka włoskiego powstał z myślą o tych, którzy stawiają sobie wysokie wymagania. To coś więcej niż jedynie zajęcia „face to face”. To także elastyczny, skrojony na miarę program nauczania oparty o Twoje potrzeby, zainteresowania, możliwości i tempo nauki. To elastyczność naszych doświadczonych nauczycieli, którzy dostosują terminy do Twojego kalendarza i całą uwagę skupią na tym, żebyś robił ciągłe postępy. To nasze wspólne dążenie do celu, jakim jest sprawne porozumiewanie się po włosku w sytuacjach codziennych prywatnych i biznesowych. Już po kilku lekcjach zauważysz, że nie masz żadnych barier językowych, a komunikacja przychodzi Ci zaskakująco łatwo.

Szczegóły kursu

Poziomy

Indywidualny kurs języka włoskiego w Profi-Lingua może rozpocząć każdy zainteresowany, niezależnie od obecnego poziomu znajomości języka. Prowadzimy zajęcia dla różnych grup zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość zajęć jest dobierana według potrzeb kursanta.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena za lekcję:
85 zł Lektor
120 zł Native Speaker
Cena za pakiet:
850 zł Lektor
1200 zł Native Speaker

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto