hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs angielskiego dla nastolatków

Kurs języka angielskiego dla nastolatków to więcej niż kształcenie językowe. Inspirujemy do poznawania świata, rozwijamy ogólną wiedzę i zachęcamy do odkrywania, jak przydatna może być znajomość angielskiego! Kurs uwzględnia znajomość języka nabytą przez uczniów na wcześniejszym etapie edukacji i rozwija wszystkie umiejętności: mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie ze zrozumieniem. Dzieci uczą się pracy w grupie, komunikacji, zabierania głosu w dyskusji.

Tematy poruszane w trakcie zajęć odpowiadają potrzebom Słuchaczy, dostarczają im wiedzy w języku angielskim, zaspokajają naturalną ciekawość świata. Młodzi Kursanci stopniowo uczą się samodzielności: mogą czytać i pisać dla samej przyjemności oraz angażować się w projekty CLIL* Mini Projects, które kształcą umiejętność tworzenia prezentacji w języku angielskim.

*Content and Language Integrated Learning – zintegrowane kształcenie przedmiotowo-językowe.

Szczegóły kursu

Ilość zajęć

120 zajęć po 45 min

Cena

Kurs od 178 zł miesięcznie.
Zapytaj w szkole o płatności ratalne i rabaty.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto