hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy Disney English dla dzieci

Kurs Disney English jest prowadzony w 150 szkołach na świecie – i wreszcie dotarł do Polski! Pokazujemy, że skuteczną naukę języka angielskiego można połączyć z fantastyczną zabawą w towarzystwie ukochanych bohaterów.

 

Zobacz, jak wyglądają zajęcia Disney English w naszych szkołach. Wypróbuj je bezpłatnie!

Odkryj innowacyjne lekcje z bohaterami Disneya: przyjazne, magiczne i skuteczne. Zobacz, jak nowoczesne mogą być zajęcia angielskiego dla dzieci. Unikalne połączenie nauki z zabawą, ruchu i tańca z zadaniami wykonywanymi na tablicy interaktywnej oraz indywidualne podejście lektora-animatora gwarantują ogromne zaangażowanie dzieci i efekty w postaci coraz lepszej znajomości języka. Posłuchaj, co sądzą o kursie dzieci, a jaką opinię o zajęciach Disney English ma mama jednego z nich. Jeśli chcesz, aby również Twoje Dziecko postawiło pierwsze kroki w nauce języka angielskiego w świecie Disneya, umów się na lekcję próbną już dzisiaj >>

 

Prestiżowa nagroda dla WSiP z rąk Disney Polska! SPRAWDŹ!

 

Uwaga! Magiczne kursy Disney English! Zapisz swoje dziecko już dziś!

 

Stworzony przez specjalistów kurs umożliwia pełne zanurzenie w języku angielskim poprzez gry, piosenki i fragmenty znanych seriali i filmów Disneya. Tablice interaktywne, które wykorzystujemy w trakcie zajęć, sprawiają, że zajęcia stają się jeszcze bardziej angażujące i emocjonujące. Każde dziecko jest otoczone indywidualną troską, co jest możliwe do osiągnięcia dzięki małym grupom, regularnym raportom i stałemu kontaktowi z lektorem. Dbamy również o rodziców, oferując im wsparcie w postaci materiałów kursowych w wersji angielskiej i polskiej.

 

 

Dlaczego Disney English?

  • Jest to potwierdzona przez ekspertów w nauczeniu dzieci metoda przyswajania języka obcego
  • Angażujący świat Disneya pozwala dzieciom na szybsze przyswojenie nowego słownictwa
  • Wykwalifikowani lektorzy tworzą ciepłą atmosferę
  • Tablice interaktywne oraz bajecznie kolorowe materiały urozmaicają zajęcia

 

 

Metoda Disney English

Jest to nowoczesny program, dzięki któremu dzieci efektywnie uczą się języka angielskiego. Dobrze znani bohaterowie z filmów Disneya towarzyszą metodykom oraz profesjonalnej kadrze w nauczaniu najmłodszych. Metoda Disney English bazuje na ISA (Immersion Storytelling Approach), polegającej na zanurzeniu słuchaczy w angażującej opowieści. Jest to potwierdzone naukowo, że taki sposób prowadzenia ucznia daje najlepsze efekty.

 

Disney English bazuje na teorii Inteligencji Wielorakich – która głosi, że dziecko potrzebuje różnorodnych bodźców do zrównoważonego rozwoju. Jej autor, Howard Gardner wyróżnia osiem rodzajów inteligencji: muzyczną, językową, etc. Dzieci, które uczestniczą w zajęciach są w stanie lepiej zapamiętywać nowe informacje. Każdy rodzaj inteligencji jest stymulowany przez inną aktywność – piosenki uaktywniają inteligencję muzyczną, warsztaty grupowe rozwijają umiejętności interpersonalne, a zdolności przestrzenne są budowane poprzez nowoczesną technologię.

 

Dla dzieci z niedosłuchem

Disney English doskonale sprawdza się także jako metoda nauczania dzieci z niedosłuchem. Podczas zajęć lektor wprowadza nowy materiał oraz utrwala dotychczasowe zagadnienia wykorzystując przy tym gest, ruch oraz bogaty materiał wideo. Taka różnorodność technik i materiałów sprawia, że dzieci szybciej poznają język obcy.

 

Prestiżowa nagroda dla WSiP z rąk Disney Polska!

Z radością przekazujemy Państwu wiadomość, że z rąk The Walt Disney Company Polska otrzymaliśmy bardzo prestiżową nagrodę w kategorii Debiut Roku 2017 za ogromny sukces towarzyszący wprowadzeniu kursu Disney English na rynek Polski. Czytaj więcej!

 

Poznaj nasze grupy wiekowe i rozkład zajęć:

Kursy roczne:

  • 4-5 i 5-6 lat – 64 lekcje w roku, 2 lekcje w tyg. x 35 min.; 32 lekcje w roku, 1 lekcja w tyg. x 60 min.
  • 6-7 i 7-8 lat – 60 lekcji w roku, 2 lekcje w tyg. x 60 min.; 30 lekcji w roku, 1 lekcja w tyg. x 60 min.

Kursy wakacyjne:

  • 4-5 i 5-6 lat – 2 tygodnie wakacji – 6 lub 10 lekcji x 60 min.
  • 6-7 i 7-8 lat – 2 tygodnie wakacji – 6 lub 10 lekcji x 60 min.

 

Dla każdego kursanta Disney English mamy dodatkowe, bezpłatne pomoce naukowe – podręcznik, karty demonstracyjne, Story Book, gry planszowe, certyfikat, materiały audio, karty pracy, paszport. Kolejnym bonusem jest plecak z najgorętszymi postaciami ze świata filmów Disneya – Krainy Lodu oraz Aut.

 

Co o zajęciach mówią nasi lektorzy?

 

„To było jedno wielkie wow! Dzieci nauczyły się mówić once again bez żadnego zachęcania. Zauważyły, że gdy odtwarzam piosenkę ponownie, mówię to, i same zaczęły krzyczeć once again!, żeby obejrzeć piosenki Hello i Goodbye jeszcze raz. Przewagę kursu stanowią nawiązanie do popularnych bajek, bardzo dobrze wykonane piosenki, wykorzystanie tablicy multimedialnej. To z pewnością wpływa na duże zainteresowanie wśród dzieci”. Ania, lektorka z Warszawy

„Dzieci reagowały entuzjastycznie, rozpoznawały postacie, niektóre ćwiczenia chciały wykonywać kilka razy lub mieć je powtórzone na następnej lekcji. Skuteczność programu Disney English opiera się moim zdaniem na wielu płaszczyznach – od neurobiologicznej, przez kulturową, aż po technologiczną. Metoda angażuje różne typy inteligencji, a także kładzie ogromny nacisk na aktywność fizyczną dzieci i udoskonalanie tzw. motoryki małej, co pozostaje w zgodzie z tym, w jaki sposób ludzki mózg od zarania dziejów przyswaja język.” Aleksandra, lektorka z Katowic

 

Zajęcia odbywają się w trybie rocznym lub semestralnym, liczba osób w grupie: 4–8

 

Kursy Disney English w szkołach Profi Lingua from WSiP – Nowoczesna Edukacja on Vimeo.

 

Szczegóły kursu

Ilość zajęć

4-5 i 5-6-latki
64 lekcje w roku (2 razy w tyg. po 35 min.)
32 lekcje w roku (1 w tyg. po 60 min.)
2 tygodnie wakacji (6 lub 10 lekcji po 60 min.)
6-7 i 7-8-latki
60 lekcji w roku (2 w tyg. po 60 min.)
30 lekcji w roku (1 w tyg. po 60 min.)
2 tygodnie wakacji (6 lub 10 lekcji po 60 min.)

Cena

Kurs roczny:
64 lekcje (2x 35 min.) od 1557 zł, (od 156 zł za miesiąc)
32 lekcje (1 x 60 min.) od 1475 zł, (od 148 zł za miesiąc)
60 lekcji (2 x 60 min.) od 2090 zł, (od 209 zł za miesiąc)
30 lekcji (1 x 60 min.) od 1516 zł, (od 152 zł za miesiąc)
Szczegóły w recepcji szkoły.

Zapisz Twoje Dziecko na bezpłatną lekcję próbną! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto