hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży w Katowicach

Uwaga! Startują magiczne kursy wakacyjne i nowe grupy na kursy roczne! Zapisz swoje dziecko już dziś!

Pragniesz zadbać, by Twoje dziecko efektywnie uczyło się języka obcego? Sprawdź, jak działamy w Profi-Lingua! Dzięki nam Twoja pociecha nie tylko szybko zrobi postępy w nauce, lecz także spędzi czas w miłej atmosferze wypełnionej zabawami, grami i piosenkami. Umiemy sprawić, by każde dziecko – zarówno młodsze, jak i starsze – zaczęło skutecznie komunikować się w języku obcym! W ofercie mamy magiczne kursy Disney English dla najmłodszych oraz ciekawe zajęcia dla starszaków i młodzieży.

Dlaczego profi-lingua?

Twoje dziecko skutecznie opanuje język obcy

Intensywna nauka na naszych kursach jest powiązana ze świetną zabawą. Sprawdzamy na bieżąco, jak radzi sobie każdy uczeń i informujemy rodziców o postępach ich pociech.

Mamy specjalistów w nauczaniu

Lektorzy dziecięcy Profi-Lingua mają bogate doświadczenia w pracy z najmłodszymi i wiedzą, jak najlepiej nauczyć ich języka obcego.

Wspieramy postępy dziecka

W małych grupach łatwiej dostrzec predyspozycje i talenty. Zależy nam na tym, by skupić się na każdym kursancie.

Uczymy w nowoczesny sposób

Stawiamy na nowatorskie narzędzia: tablice interaktywne z grami, piosenkami oraz angażujące materiały, które pozwolą połączyć naukę z przyjemnością.

Zależy nam na dobrej atmosferze

Sprawimy, że Twoje dziecko pokocha lekcje języka obcego! Staramy się, aby każdy podopieczny czuł się u nas jak najbardziej komfortowo.

Pokazujemy możliwości

Im wcześniej rozpoczynamy naukę języka obcego, tym łatwiej jest nam się nim posługiwać. W efekcie mamy lepszy start w dorosłe życie!

Nasze metody nauczania

Zobacz, co jeszcze mamy Ci do zaoferowania

Jak wygląda nauka na kursie

Poradnik dla rodziców

Chcesz zapisać dziecko na kurs? Skorzystaj z oferty specjalnej
Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto