hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży w Katowicach

Pragniesz zadbać, by Twoje dziecko efektywnie uczyło się języka obcego? Sprawdź, jak działamy w Profi-Lingua! Dzięki nam Twoja pociecha nie tylko szybko zrobi postępy w nauce, lecz także spędzi czas w miłej atmosferze wypełnionej zabawami, grami i piosenkami. Umiemy sprawić, by każde dziecko – zarówno młodsze, jak i starsze – zaczęło skutecznie komunikować się w języku obcym! W ofercie mamy magiczne kursy Disney English dla najmłodszych w wieku 4–7 oraz ciekawe zajęcia dla starszaków i młodzieży.

Dlaczego profi-lingua?

Twoje dziecko skutecznie opanuje język obcy

Intensywna nauka na naszych kursach jest powiązana ze świetną zabawą. Sprawdzamy na bieżąco, jak radzi sobie każdy uczeń i informujemy rodziców o postępach ich pociech.

Mamy specjalistów w nauczaniu

Lektorzy dziecięcy Profi-Lingua mają bogate doświadczenia w pracy z najmłodszymi i wiedzą, jak najlepiej nauczyć ich języka obcego.

Wspieramy postępy dziecka

W małych grupach łatwiej dostrzec predyspozycje i talenty. Zależy nam na tym, by skupić się na każdym kursancie.

Uczymy w nowoczesny sposób

Stawiamy na nowatorskie narzędzia: tablice interaktywne z grami, piosenkami oraz angażujące materiały, które pozwolą połączyć naukę z przyjemnością.

Zależy nam na dobrej atmosferze

Sprawimy, że Twoje dziecko pokocha lekcje języka obcego! Staramy się, aby każdy podopieczny czuł się u nas jak najbardziej komfortowo.

Pokazujemy możliwości

Im wcześniej rozpoczynamy naukę języka obcego, tym łatwiej jest nam się nim posługiwać. W efekcie mamy lepszy start w dorosłe życie!

Nasze metody nauczania

Zobacz, co jeszcze mamy Ci do zaoferowania

Jak wygląda nauka na kursie

Poradnik dla rodziców

Jesteś już pewny? Zapisz się na kurs!
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto