hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs angielskiego dla nastolatków

Nauka języka angielskiego przez dzieci jest w dzisiejszych czasach standardem. Podana w atrakcyjnej formie, szybko przynosi efekty. Dzieci mogą uczyć się z radością i zaangażowaniem, gdy widzą swoje szybkie postępy. Łatwość, z jaką przychodzi im porozumiewanie się w języku angielskim − zarówno na wakacjach, jak i w szkole − daje motywację do ciągłego pogłębiania wiedzy.

W Profi-Lingua dokładamy starań, aby forma zajęć była odpowiednia do wieku Kursantów, tempa, możliwości, ale też zainteresowań. Małe grupy pozwalają lektorom na indywidualne podejście do każdego ucznia. Podczas kursów języków obcych kładziemy nacisk na rozwój wszystkich umiejętności językowych: mówienia, pisania, czytania i słuchania. Stale pracujemy nad pokonywaniem barier językowych i nabieraniem pewności siebie, aby to, z czym dzieci spotykają się na lekcjach, mogły potem swobodnie wykorzystać w praktyce. Uczniowie czytają i piszą dla przyjemności oraz wykonują projekty CLIL w ramach Mini Projects (wspomaganie nauki tworzenia referatów w języku obcym).

Kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży odbywają się na kilku poziomach zaawansowania. Do nauki wykorzystujemy nowoczesne i rzetelnie przygotowane podręczniki oraz ciekawe pomoce dydaktyczne.

Szczegóły kursu

Ilość zajęć

120 zajęć po 45 min

Cena

Kurs: od 1350 zł i od 135 zł za miesiąc
Zapytaj w szkole o płatności ratalne i rabaty.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto