hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Disney English - kurs angielskiego dla dzieci w wieku 4-7 lat

Metoda Disneya szybko zdobywa popularność na całym świecie – obecnie korzysta z niej aż 150 szkół! Teraz jest dostępna także w Polsce. Kurs stworzyli specjaliści w nauczaniu dzieci, dzięki czemu jest niesamowicie skuteczny. Gry, zabawy i piosenki w towarzystwie bohaterów Disneya pomagają w naturalnym przyswojeniu wiedzy. Zajęcia odbywają się z wykorzystaniem oprogramowania tablicy interaktywnej, która angażuje maluchy do zabawy i efektywnej nauki. Ośmioosobowe grupy pozwalają na indywidualne podejście do każdego ucznia. Angielsko-polskie materiały nie ograniczają uczestnictwa rodzica w nauce pociechy. Lektor jest do dyspozycji rodziców w razie jakichkolwiek pytań oraz sporządza regularne raporty o postępach dziecka.

 

„To było jedno wielkie wow! Dzieci nauczyły się mówić once again bez żadnego zachęcania. Zauważyły, że gdy odtwarzam piosenkę ponownie, mówię to, i same zaczęły krzyczeć once again!, żeby obejrzeć piosenki Hello i Goodbye jeszcze raz. Przewagę kursu stanowią nawiązanie do popularnych bajek, bardzo dobrze wykonane piosenki, wykorzystanie tablicy multimedialnej. To z pewnością wpływa na duże zainteresowanie wśród dzieci”.

Ania, lektorka z Warszawy

„Dzieci reagowały entuzjastycznie, rozpoznawały postacie, niektóre ćwiczenia chciały wykonywać kilka razy lub mieć je powtórzone na następnej lekcji”.

Ola, lektorka z Sosnowca

 

Zajęcia trwają od października do czerwca

Zajęcia dla 4–5-latków

  • 64 lekcje w roku, 2 lekcje w tyg. po 35 min
  • 32 lekcje w roku, 1 lekcja w tyg. po 60 min

Zajęcia dla 6–7-latków

  • 60 lekcji w roku, 2 lekcje w tyg. po 60 min
  • 30 lekcji w roku, 1 lekcja w tyg. po 60 min

Liczba osób w grupie: 4–8

1299

Szczegóły kursu

Ilość zajęć

64 lekcje w roku, 2 razy w tyg. po 35 min.
32 lekcje w roku, 1 raz w tyg. po 60 min.

60 lekcji w roku, 2 razy w tyg. po 60 min.
30 lekcji w roku, 1 raz w tyg. po 60 min.

Cennik

Tylko teraz ceny promocyjne!
64 lekcje (2 x 35 min.) - 1349zł!
32 lekcje (1x 60 min.) - 1299zł!

60 lekcji (2 x 60 min.) - 1849zł!
30 lekcji (1 x 60 min.) - 1299zł!
Możliwość rozłożenia płatności na 2 lub 10 rat, już od 130 zł/mc.

Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto