hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Disney English - kurs angielskiego dla dzieci

Kurs Disney English, który podbił serca uczniów w aż 150 szkołach na świecie, nareszcie w Polsce! Metoda Disneya to nie tylko skuteczna nauka języka angielskiego, ale też fantastyczna zabawa dla najmłodszych, którzy uczą się w towarzystwie ulubionych postaci.

 

Przekonaj się, jak zadowolone są dzieci, które uczęszczają na zajęcia Disney English. Zapisz swoje dziecko na lekcję próbną!

Odkryj przyjazne, magiczne i skuteczne lekcje języka angielskiego dla dzieci. Nowoczesne zajęcia angielskiego, które znajdziesz w ofercie naszej szkoły, to wyjątkowe połączenie nauki z zabawą, tańca z zadaniami wykonywanymi na tablicy interaktywnej oraz gwarancja indywidualnego podejścia lektora i najwyższej jakości merytorycznej materiałów. Jeśli chcesz, aby również Twoje Dziecko postawiło pierwsze kroki w nauce języka angielskiego w świecie Disneya, umów się na lekcję próbną już dzisiaj >>

 

Prestiżowa nagroda dla WSiP z rąk Disney Polska! SPRAWDŹ!

 

Uwaga! Magiczne kursy Disney English! Zapisz swoje dziecko już dziś!

 

Kurs Disney English to program stworzony przez profesjonalistów w metodyce dziecięcej. Metoda, którą stosujemy, bazuje na pełnym zanurzeniu w języku obcym poprzez szereg zróżnicowanych materiałów audiowizualnych – seriali, filmów i piosenek. Wykorzystujemy w tym celu również nowoczesne narzędzia, takie jak tablice interaktywne, które angażują dzieci, czyniąc zajęcia jeszcze bardziej emocjonującymi. Każdy nasz podopieczny jest otoczony indywidualnym wsparciem; tworzymy raporty dla rodziców i umożliwiamy stały kontakt z lektorem. Materiały dołączone do kursu są dostępne w dwóch wersjach językowych: angielskiej i polskiej, dzięki czemu każdy rodzic może aktywnie włączyć się w proces nauki dziecka.

 

 

Dlaczego Disney English?

  • Nasz program tworzą specjaliści w dziedzinie nauczania najmłodszych
  • Mamy najnowocześniejsze technologie (tablice interaktywne), dzięki którym nauka języka jest jeszcze skuteczniejsza
  • Posiadamy wykwalifikowaną kadrę lektorską
  • Angażujące materiały (podręczniki, storybook, flashcards) sprawiają, że dzieci chętniej się uczą

 

 

Metoda Disney English

Dzieci skutecznie przyswajają nowe konstrukcje gramatyczne i słownictwo dzięki nowoczesnym metodom na nauczania, na które stawia metoda Disney English. Nauka wypełniona jest zabawą w towarzystwie ulubionych bohaterów filmów i seriali Disneya, o co dba doświadczona kadra lektorska. Kanwą metody Disney English jest ISA (Immersion Storytelling Approach), która bazuje z kolei na pełnym zanurzeniu w języku obcym. Efektywność metody potwierdzają badania naukowców.

 

Metoda opiera się na teorii Howarda Gardnera o Inteligencjach Wielorakich, która zakłada istnienie ośmiu rodzajów inteligencji: muzycznej, językowej, przestrzennej itd. Zróżnicowane lekcje pomagają dzieciom lepiej przyswajać nowy materiał. Każda aktywność wspiera odmienne obszary – śpiewanie pobudza inteligencję muzyczną, zajęcia w grupach pomagają w rozwoju umiejętności interpersonalnych. Program kursu Disney English zakłada różnorodne działania, które pomagają najmłodszym kursantom w nauce języka.

 

Dla dzieci z niedosłuchem

Disney English doskonale sprawdza się także jako metoda nauczania dzieci z niedosłuchem. Podczas zajęć lektor wprowadza nowy materiał oraz utrwala dotychczasowe zagadnienia wykorzystując przy tym gest, ruch oraz bogaty materiał wideo. Taka różnorodność technik i materiałów sprawia, że dzieci szybciej poznają język obcy.

 

Prestiżowa nagroda dla WSiP z rąk Disney Polska!

Z radością przekazujemy Państwu wiadomość, że z rąk The Walt Disney Company Polska otrzymaliśmy bardzo prestiżową nagrodę w kategorii Debiut Roku 2017 za ogromny sukces towarzyszący wprowadzeniu kursu Disney English na rynek Polski. Czytaj więcej!

 

Poznaj nasze grupy wiekowe i rozkład zajęć:

Kursy roczne:

  • 4-5 i 5-6 lat – 64 lekcje w roku, 2 lekcje w tyg. x 35 min.; 32 lekcje w roku, 1 lekcja w tyg. x 60 min.
  • 6-7 i 7-8 lat – 60 lekcji w roku, 2 lekcje w tyg. x 60 min.; 30 lekcji w roku, 1 lekcja w tyg. x 60 min.

Kursy wakacyjne:

  • 4-5 i 5-6 lat – 2 tygodnie wakacji – 6 lub 10 lekcji x 60 min.
  • 6-7 i 7-8 lat – 2 tygodnie wakacji – 6 lub 10 lekcji x 60 min.

 

Gwarantujemy bezpłatne materiały dla każdego kursanta – podręcznik, paszport, karty pracy, storybook, gry plaszowe, materiały audio, certyfikat. Dodatkowo dzieci dostają od nas plecaki z ulubioną postacią z filmu Kraina Lodu lub Auta.

 

Co o zajęciach mówią nasi lektorzy?

 

„To było jedno wielkie wow! Dzieci nauczyły się mówić once again bez żadnego zachęcania. Zauważyły, że gdy odtwarzam piosenkę ponownie, mówię to, i same zaczęły krzyczeć once again!, żeby obejrzeć piosenki Hello i Goodbye jeszcze raz. Przewagę kursu stanowią nawiązanie do popularnych bajek, bardzo dobrze wykonane piosenki, wykorzystanie tablicy multimedialnej. To z pewnością wpływa na duże zainteresowanie wśród dzieci”. Ania, lektorka z Warszawy

„Dzieci reagowały entuzjastycznie, rozpoznawały postacie, niektóre ćwiczenia chciały wykonywać kilka razy lub mieć je powtórzone na następnej lekcji. Skuteczność programu Disney English opiera się moim zdaniem na wielu płaszczyznach – od neurobiologicznej, przez kulturową, aż po technologiczną. Metoda angażuje różne typy inteligencji, a także kładzie ogromny nacisk na aktywność fizyczną dzieci i udoskonalanie tzw. motoryki małej, co pozostaje w zgodzie z tym, w jaki sposób ludzki mózg od zarania dziejów przyswaja język.” Aleksandra, lektorka z Katowic

 

Zajęcia odbywają się w trybie rocznym lub semestralnym, liczba osób w grupie: 4–8

 

Kursy Disney English w szkołach Profi Lingua from WSiP – Nowoczesna Edukacja on Vimeo.

 

Szczegóły kursu

Ilość zajęć

4-5 i 5-6-latki
64 lekcje w roku (2 razy w tyg. po 35 min.)
32 lekcje w roku (1 w tyg. po 60 min.)
2 tygodnie wakacji (6 lub 10 lekcji po 60 min.)
6-7 i 7-8-latki
60 lekcji w roku (2 w tyg. po 60 min.)
30 lekcji w roku (1 w tyg. po 60 min.)
2 tygodnie wakacji (6 lub 10 lekcji po 60 min.)

Cennik

Kurs roczny:
64 lekcje (2x 35 min.) od 1519 zł, (od 152 zł za miesiąc)
32 lekcje (1 x 60 min.) od 1439 zł, (od 144 zł za miesiąc)
60 lekcji (2 x 60 min.) od 2039 zł, (od 204 zł za miesiąc)
30 lekcji (1 x 60 min.) od 1479 zł, (od 148 zł za miesiąc)
2 tygodnie (6 x 60 min.) 199 zł
2 tygodnie (10 x 60 min.) 299 zł
Szczegóły w recepcji szkoły.

Zapisz Twoje Dziecko na bezpłatną lekcję próbną! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto