hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Disney English - kurs angielskiego dla dzieci w wieku 4-7 lat

Kurs Disney English, który podbił serca uczniów w aż 150 szkołach na świecie, nareszcie w Polsce! Metoda Disneya to nie tylko skuteczna nauka języka angielskiego, ale też fantastyczna zabawa dla najmłodszych, którzy uczą się w towarzystwie ulubionych postaci.

 

Uwaga! Zimą startują magiczne kursy semestralne i feryjne Disney English! Zapisz swoje dziecko już dziś!

 

Kurs Disney English to program stworzony przez profesjonalistów w metodyce dziecięcej. Metoda, którą stosujemy, bazuje na pełnym zanurzeniu w języku obcym poprzez szereg zróżnicowanych materiałów audiowizualnych – seriali, filmów i piosenek. Wykorzystujemy w tym celu również nowoczesne narzędzia, takie jak tablice interaktywne, które angażują dzieci, czyniąc zajęcia jeszcze bardziej emocjonującymi. Każdy nasz podopieczny jest otoczony indywidualnym wsparciem; tworzymy raporty dla rodziców i umożliwiamy stały kontakt z lektorem. Materiały dołączone do kursu są dostępne w dwóch wersjach językowych: angielskiej i polskiej, dzięki czemu każdy rodzic może aktywnie włączyć się w proces nauki dziecka.

 

 

Dlaczego Disney English?

  • Nasz program tworzą specjaliści w dziedzinie nauczania najmłodszych
  • Mamy najnowocześniejsze technologie (tablice interaktywne), dzięki którym nauka języka jest jeszcze skuteczniejsza
  • Posiadamy wykwalifikowaną kadrę lektorską
  • Angażujące materiały (podręczniki, storybook, flashcards) sprawiają, że dzieci chętniej się uczą

 

 

Metoda Disney English

Dzieci skutecznie przyswajają nowe konstrukcje gramatyczne i słownictwo dzięki nowoczesnym metodom na nauczania, na które stawia metoda Disney English. Nauka wypełniona jest zabawą w towarzystwie ulubionych bohaterów filmów i seriali Disneya, o co dba doświadczona kadra lektorska. Kanwą metody Disney English jest ISA (Immersion Storytelling Approach), która bazuje z kolei na pełnym zanurzeniu w języku obcym. Efektywność metody potwierdzają badania naukowców.

 

Metoda opiera się na teorii Howarda Gardnera o Inteligencjach Wielorakich, która zakłada istnienie ośmiu rodzajów inteligencji: muzycznej, językowej, przestrzennej itd. Zróżnicowane lekcje pomagają dzieciom lepiej przyswajać nowy materiał. Każda aktywność wspiera odmienne obszary – śpiewanie pobudza inteligencję muzyczną, zajęcia w grupach pomagają w rozwoju umiejętności interpersonalnych. Program kursu Disney English zakłada różnorodne działania, które pomagają najmłodszym kursantom w nauce języka.

 

Poznaj nasze grupy wiekowe i rozkład zajęć:
  • 4-5 lat – 64 lekcje w roku, 2 lekcje w tyg. x 35 min 32 lekcje w roku, 1 lekcja w tyg. x 60 min
  • 6-7 lat 60 lekcji w roku, 2 lekcje w tyg. x 60 min 30 lekcji roku, 1 lekcja w tyg. x 60 min

 

Kursy semestralne:
  • 4-5 lat – 32 lekcje w semestrze, 2 lekcje w tyg. x 60 min
  • 6-7 lat 30 lekcji w semestrze, 2 lekcje w tyg. x 60 min

 

Kursy feryjne:
  • 4-5 lat –1 tydzień ferii, 3 lekcje x 60 min. 2 tygodnie ferii, 6 lekcji x 60 min
  • 6-7 lat – 1 tydzień ferii, 3 lekcje x 60 min. 2 tygodnie ferii, 6 lekcji x 60 min

 

Gwarantujemy bezpłatne materiały dla każdego kursanta – podręcznik, paszport, karty pracy, storybook, gry plaszowe, materiały audio, certyfikat. Dodatkowo dzieci dostają od nas plecaki z ulubioną postacią z filmu Kraina Lodu lub Auta.

 

 

Co o zajęciach mówią nasi lektorzy?

 

„To było jedno wielkie wow! Dzieci nauczyły się mówić once again bez żadnego zachęcania. Zauważyły, że gdy odtwarzam piosenkę ponownie, mówię to, i same zaczęły krzyczeć once again!, żeby obejrzeć piosenki Hello i Goodbye jeszcze raz. Przewagę kursu stanowią nawiązanie do popularnych bajek, bardzo dobrze wykonane piosenki, wykorzystanie tablicy multimedialnej. To z pewnością wpływa na duże zainteresowanie wśród dzieci”. Ania, lektorka z Warszawy

„Dzieci reagowały entuzjastycznie, rozpoznawały postacie, niektóre ćwiczenia chciały wykonywać kilka razy lub mieć je powtórzone na następnej lekcji. Skuteczność programu Disney English opiera się moim zdaniem na wielu płaszczyznach – od neurobiologicznej, przez kulturową, aż po technologiczną. Metoda angażuje różne typy inteligencji, a także kładzie ogromny nacisk na aktywność fizyczną dzieci i udoskonalanie tzw. motoryki małej, co pozostaje w zgodzie z tym, w jaki sposób ludzki mózg od zarania dziejów przyswaja język.” Aleksandra, lektorka z Katowic

 

Zajęcia trwają od października do czerwca, liczba osób w grupie: 4–8

 

Kursy Disney English w szkołach Profi Lingua from WSiP – Nowoczesna Edukacja on Vimeo.

 

Szczegóły kursu

Ilość zajęć

4-5 latki
64 lekcje w roku, 2 razy w tyg. po 35 min.
32 lekcje w roku, 1 w tyg. po 60 min.
32 lekcje w semestrze, 2 w tyg. po 60 min.
6-7 latki
60 lekcji w roku, 2 w tyg. po 60 min.
30 lekcji w roku, 1 w tyg. po 60 min.
30 lekcji w semestrze, 2 w tyg. po 60 min.

Cennik

Kurs Disney English dla dzieci w wieku 4-5 lat:

32 lekcje po 60 min - 1649 zł
64 lekcje po 35 min - 1699 zł
kurs semestralny:
1119 zł
Możliwość płatności ratalnych: (raty 10 x 165 = 1650zł) (raty 10 x 170 = 1700 zł)

Kurs Disney English dla dzieci w wieku 6-7 lat:
30 lekcji po 60 min - 1649 zł
60 lekcji po 60 min - 2299 zł
kurs semestralny:
1199 zł
Możliwość płatności ratalnych: (raty 10 x 165 = 1650zł) (raty 10 x 230 = 2300 zł)

Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto