hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Disney English - kurs angielskiego dla dzieci w wieku 4-7 lat

Kurs Disney English jest prowadzony w 150 szkołach na świecie – i wreszcie dotarł do Polski! Pokazujemy, że skuteczną naukę języka angielskiego można połączyć z fantastyczną zabawą w towarzystwie ukochanych bohaterów.

 

Uwaga! Zimą startują magiczne kursy semestralne i feryjne Disney English! Zapisz swoje dziecko już dziś!

 

 

Stworzony przez specjalistów kurs umożliwia pełne zanurzenie w języku angielskim poprzez gry, piosenki i fragmenty znanych seriali i filmów Disneya. Tablice interaktywne, które wykorzystujemy w trakcie zajęć, sprawiają, że zajęcia stają się jeszcze bardziej angażujące i emocjonujące. Każde dziecko jest otoczone indywidualną troską, co jest możliwe do osiągnięcia dzięki małym grupom, regularnym raportom i stałemu kontaktowi z lektorem. Dbamy również o rodziców, oferując im wsparcie w postaci materiałów kursowych w wersji angielskiej i polskiej.

 

 

Dlaczego Disney English?

  • Jest to potwierdzona przez ekspertów w nauczeniu dzieci metoda przyswajania języka obcego
  • Angażujący świat Disneya pozwala dzieciom na szybsze przyswojenie nowego słownictwa
  • Wykwalifikowani lektorzy tworzą ciepłą atmosferę
  • Tablice interaktywne oraz bajecznie kolorowe materiały urozmaicają zajęcia

 

 

Metoda Disney English

Jest to nowoczesny program, dzięki któremu dzieci efektywnie uczą się języka angielskiego. Dobrze znani bohaterowie z filmów Disneya towarzyszą metodykom oraz profesjonalnej kadrze w nauczaniu najmłodszych. Metoda Disney English bazuje na ISA (Immersion Storytelling Approach), polegającej na zanurzeniu słuchaczy w angażującej opowieści. Jest to potwierdzone naukowo, że taki sposób prowadzenia ucznia daje najlepsze efekty.

 

Disney English bazuje na teorii Inteligencji Wielorakich – która głosi, że dziecko potrzebuje różnorodnych bodźców do zrównoważonego rozwoju. Jej autor, Howard Gardner wyróżnia osiem rodzajów inteligencji: muzyczną, językową, etc. Dzieci, które uczestniczą w zajęciach są w stanie lepiej zapamiętywać nowe informacje. Każdy rodzaj inteligencji jest stymulowany przez inną aktywność – piosenki uaktywniają inteligencję muzyczną, warsztaty grupowe rozwijają umiejętności interpersonalne, a zdolności przestrzenne są budowane poprzez nowoczesną technologię.

 

Poznaj nasze grupy wiekowe i rozkład zajęć:
  • 4-5 lat – 64 lekcje w roku, 2 lekcje w tyg. x 35 min 32 lekcje w roku, 1 lekcja w tyg. x 60 min
  • 6-7 lat 60 lekcji w roku, 2 lekcje w tyg. x 60 min 30 lekcji roku, 1 lekcja w tyg. x 60 min
Kursy semestralne:
  • 4-5 lat – 32 lekcje w semestrze, 2 lekcje w tyg. x 60 min
  • 6-7 lat 30 lekcji w semestrze, 2 lekcje w tyg. x 60 min

 

Kursy feryjne:
  • 4-5 lat –1 tydzień ferii, 3 lekcje x 60 min. 2 tygodnie ferii, 6 lekcji x 60 min
  • 6-7 lat – 1 tydzień ferii, 3 lekcje x 60 min. 2 tygodnie ferii, 6 lekcji x 60 min

 

Dla każdego kursanta Disney English mamy dodatkowe, bezpłatne pomoce naukowe – podręcznik, karty demonstracyjne, Story Book, gry planszowe, certyfikat, materiały audio, karty pracy, paszport. Kolejnym bonusem jest plecak z najgorętszymi postaciami ze świata filmów Disneya – Krainy Lodu oraz Aut.

 

Co o zajęciach mówią nasi lektorzy?

 

„To było jedno wielkie wow! Dzieci nauczyły się mówić once again bez żadnego zachęcania. Zauważyły, że gdy odtwarzam piosenkę ponownie, mówię to, i same zaczęły krzyczeć once again!, żeby obejrzeć piosenki Hello i Goodbye jeszcze raz. Przewagę kursu stanowią nawiązanie do popularnych bajek, bardzo dobrze wykonane piosenki, wykorzystanie tablicy multimedialnej. To z pewnością wpływa na duże zainteresowanie wśród dzieci”. Ania, lektorka z Warszawy

„Dzieci reagowały entuzjastycznie, rozpoznawały postacie, niektóre ćwiczenia chciały wykonywać kilka razy lub mieć je powtórzone na następnej lekcji. Skuteczność programu Disney English opiera się moim zdaniem na wielu płaszczyznach – od neurobiologicznej, przez kulturową, aż po technologiczną. Metoda angażuje różne typy inteligencji, a także kładzie ogromny nacisk na aktywność fizyczną dzieci i udoskonalanie tzw. motoryki małej, co pozostaje w zgodzie z tym, w jaki sposób ludzki mózg od zarania dziejów przyswaja język.” Aleksandra, lektorka z Katowic

 

Zajęcia odbywają się w trybie rocznym lub semestralnym, liczba osób w grupie: 4–8

 

Kursy Disney English w szkołach Profi Lingua from WSiP – Nowoczesna Edukacja on Vimeo.

 

Szczegóły kursu

Ilość zajęć

4-5 latki
64 lekcje w roku, 2 razy w tyg. po 35 min.
32 lekcje w roku, 1 w tyg. po 60 min.
32 lekcje w semestrze, 2 w tyg. po 60 min.
6-7 latki
60 lekcji w roku, 2 w tyg. po 60 min.
30 lekcji w roku, 1 w tyg. po 60 min.
30 lekcji w semestrze, 2 w tyg. po 60 min.

Cena

kursy roczne:
64 lekcje (2 x 35 min.) - 1799 zł
32 lekcje (1x 60 min.) - 1749 zł

60 lekcji (2 x 60 min.) - 2499 zł
30 lekcji (1 x 60 min.) - 1749 zł
kursy semestralne:
1119 zł

Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto