hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs angielskiego dla dzieci

Zajęcia dla dzieci Kids Love English

Aby zainteresować dzieci nauką języka angielskiego, trzeba pokazać im, że lekcje mogą być ciekawe, wesołe i pasjonujące. Zabawa, pozytywne nastawienie nauczyciela, zgrana grupa i wiele mniejszych czy większych radości, pozwalają najmłodszym znaleźć motywację do pokonywania kolejnych etapów nauki.

W Profi-Lingua doskonale rozumiemy potrzeby dzieci w każdym wieku. Dlatego z myślą o nich prowadzimy kursy języka angielskiego, które są ściśle dopasowane do ich możliwości, potrzeb i wiedzy. Dzieciom w wieku wczesnoszkolnym  oferujemy naukę na aż trzech poziomach zaawansowania, opartą na naszej autorskiej metodzie nauczania, którą mogliśmy stworzyć dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i wieloletniej współpracy z dziećmi w różnym wieku. Podczas kursu, który trwa przez dwa semestry, dzieci rozwijają swoje umiejętności komunikacji w języku angielskim, poznają nowe słownictwo, uczą się słuchać i pisać. Płynnie przechodzą przez kolejne poziomy zaawansowania. Ich szeroki wybór oraz bogata oferta kursów dla różnych grup wiekowych, pozwalają kontynuować naukę w Profi-Lingua przez wiele lat, również mając na uwadze przyszłe certyfikaty językowe.

Szczegóły kursu

Ilość zajęć

60 lekcji w roku, 2 razy w tygodniu po 60 minut

Cena

Dzieci 3-4 lata
30 lekcji x 30 min. – 550 zł za semestr
Dzieci 5-6 lat
30 lekcji x 45 min. – 650 zł za semestr
Dzieci 7-9 lat
30 lekcji x 35 min. – 950 zł za semestr
Dzieci 10-12 lat
30 lekcji x 45 min. – 1 050 zł za semestr
Szczegóły w recepcji szkoły.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto