hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs angielskiego dla nastolatków

Zajęcia dla nastolatków

Znajomość języka angielskiego wśród nastolatków staje się niemal standardem. Znacznie ułatwia nie tylko podróże, ale również naukę czy poruszanie się po internecie.
Nasza oferta kursów języka angielskiego dla nastolatków to możliwość nauki na aż czterech poziomach zaawansowania (elementary teen, pre intermediate teen, intermediate teen, upper intermediate teen). Zajęcia odbywają się w kilkuosobowych grupach, co pozwala nauczycielowi na indywidualne podejście do każdego kursanta. Podczas kursu nasi wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy kładą nacisk na stały rozwój wszystkich kompetencji językowych: pisania, mówienia, słuchania i czytania, ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności praktycznych. Program kursu kierowanego do nastolatków jest przygotowany w oparciu o ich zainteresowania, wiedzę i możliwości. Dzięki temu nauka języka angielskiego w Profi-Lingua jest czystą przyjemnością i miło, a przede wszystkim pożytecznie, spędzonym czasem.
Zajęcia odbywają się w rytmie roku szkolnego, w systemie dwusemestralnym. Oferujemy duży wybór dni i godzin kursów, dzięki czemu z powodzeniem można je dopasować do swojego codziennego planu lekcji.

Szczegóły kursu

Ilość zajęć

120 zajęć po 45 min

Cena

Kurs od 178 zł miesięcznie.
Zapytaj w szkole o płatności ratalne i rabaty.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto