hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Disney English - kurs angielskiego dla dzieci

Nareszcie w Polsce – kurs Disney English, który szturmem zdobył serca dzieci ze 150 szkół na świecie! Oferujemy nie tylko efektywną naukę języka, ale również świetną zabawę dla maluchów, które zdobywają nową wiedzę w towarzystwie ukochanych postaci Disneya.

 

Zobacz, jak wyglądają zajęcia Disney English i skorzystaj z lekcji próbnej!

Odkryj innowacyjne lekcje: przyjazne, magiczne a co najważniejsze – skuteczne. Obejrzyj film, który pokazuje, jak wyglądają nowoczesne zajęcia angielskiego, które łączą naukę z zabawą, ruch i taniec z zadaniami wykonywanymi na tablicy interaktywnej. Jeśli chcesz, aby również Twoje Dziecko postawiło pierwsze kroki w nauce języka angielskiego w świecie Disneya, umów się na lekcję próbną już dzisiaj >>

 

Prestiżowa nagroda dla WSiP z rąk Disney Polska! SPRAWDŹ!

 

Uwaga! Magiczne kursy Disney English! Zapisz swoje dziecko już dziś!

 

Kurs Disney English został stworzony przez ekspertów w nauczaniu języka. Stosujemy metodę, która pozwala dzieciom na pełne zanurzenie w angielskim poprzez filmy, piosenki i fragmenty seriali. W czasie lekcji wykorzystujemy tablice interaktywne, które angażują maluchy do zapamiętywania nowej wiedzy w emocjonujący sposób. Każdy młody Kursant jest otoczony indywidualną opieką – tworzymy regularne raporty na temat postępów uczniów i pozostajemy w stałym kontakcie z rodzicami. Materiały kursowe są dostępne w wersji nie tylko angielskiej, ale też polskiej, co umożliwia każdemu opiekunowi aktywną zabawę językową z dzieckiem w domowym zaciszu.

 

 

Dlaczego Disney English?

  • Jest to metoda stworzona przez profesjonalistów w nauczaniu dzieci
  • Nowoczesne technologie (tablice interaktywne) angażują dzieci i pozwalają na szybsze przyswojenie słownictwa
  • Mamy wykwalifikowaną kadrę lektorską
  • Kolorowe, emocjonujące materiały (podręczniki, storybook, flashcards) umilają naukę

 

 

Metoda Disney English

Metoda Disneya stawia przede wszystkim na nowoczesne metody nauczania, dzięki którym dzieci efektywnie przyswajają nowe słownictwo i gramatykę języka obcego. W procesie nauki towarzyszą im ulubieni bohaterowie filmów Disneya, a o świetną zabawę w trakcie zajęć dbają doświadczeni lektorzy. Metoda Disney English bazuje na ISA (Immersion Storytelling Approach), której celem jest pełne zanurzenie uczniów w językowej opowieści. Skuteczność tej metody potwierdzają badania naukowe.

Fundamentem metody jest teoria o Inteligencjach Wielorakich Howarda Gardnera – wyróżnia ona aż osiem rodzajów inteligencji: muzyczną, przestrzenną, językową, etc. Dzieci, które uczestniczą w zróżnicowanych lekcjach, są w stanie lepiej przyswajać wiedzę. Każdy rodzaj inteligencji jest pobudzany przez inne działania – piosenki aktywizują inteligencję muzyczną, zadania grupowe wspierają rozwój umiejętności interpersonalnych, itd. Stąd nasz program gwarantuje szereg różnorodnych zajęć, które pomagają dzieciom w edukacji językowej.

 

Dla dzieci z niedosłuchem

Disney English doskonale sprawdza się także jako metoda nauczania dzieci z niedosłuchem. Podczas zajęć lektor wprowadza nowy materiał oraz utrwala dotychczasowe zagadnienia wykorzystując przy tym gest, ruch oraz bogaty materiał wideo. Taka różnorodność technik i materiałów sprawia, że dzieci szybciej poznają język obcy.

 

Prestiżowa nagroda dla WSiP z rąk Disney Polska!

Z radością przekazujemy Państwu wiadomość, że z rąk The Walt Disney Company Polska otrzymaliśmy bardzo prestiżową nagrodę w kategorii Debiut Roku 2017 za ogromny sukces towarzyszący wprowadzeniu kursu Disney English na rynek Polski. Czytaj więcej!

 

Poznaj nasze grupy wiekowe i rozkład zajęć:

Kursy roczne:

  • 4-5 i 5-6 lat – 64 lekcje w roku, 2 lekcje w tyg. x 35 min.; 32 lekcje w roku, 1 lekcja w tyg. x 60 min.
  • 6-7 i 7-8 lat – 60 lekcji w roku, 2 lekcje w tyg. x 60 min.; 30 lekcji w roku, 1 lekcja w tyg. x 60 min.

Kursy wakacyjne:

  • 4-5 i 5-6 lat – 2 tygodnie wakacji – 6 lub 10 lekcji x 60 min.
  • 6-7 i 7-8 lat – 2 tygodnie wakacji – 6 lub 10 lekcji x 60 min.

 

Każdy uczeń dostaje od nas bezpłatne materiały – podręcznik, paszport, karty pracy, storybook, gry plaszowe, materiały audio, certyfikat. Kolejnym dodatkiem jest fantastyczny plecak z popularnymi postaciami z Krainy Lodu i Aut.

 

Co o zajęciach mówią nasi lektorzy?

 

„To było jedno wielkie wow! Dzieci nauczyły się mówić once again bez żadnego zachęcania. Zauważyły, że gdy odtwarzam piosenkę ponownie, mówię to, i same zaczęły krzyczeć once again!, żeby obejrzeć piosenki Hello i Goodbye jeszcze raz. Przewagę kursu stanowią nawiązanie do popularnych bajek, bardzo dobrze wykonane piosenki, wykorzystanie tablicy multimedialnej. To z pewnością wpływa na duże zainteresowanie wśród dzieci”. Ania, lektorka z Warszawy

„Dzieci reagowały entuzjastycznie, rozpoznawały postacie, niektóre ćwiczenia chciały wykonywać kilka razy lub mieć je powtórzone na następnej lekcji. Skuteczność programu Disney English opiera się moim zdaniem na wielu płaszczyznach – od neurobiologicznej, przez kulturową, aż po technologiczną. Metoda angażuje różne typy inteligencji, a także kładzie ogromny nacisk na aktywność fizyczną dzieci i udoskonalanie tzw. motoryki małej, co pozostaje w zgodzie z tym, w jaki sposób ludzki mózg od zarania dziejów przyswaja język.” Aleksandra, lektorka z Katowic

 

Zajęcia odbywają się w trybie rocznym lub semestralnym, liczba osób w grupie: 4–8

 

Kursy Disney English w szkołach Profi Lingua from WSiP – Nowoczesna Edukacja on Vimeo.

 

Szczegóły kursu

Ilość zajęć

4-5 i 5-6-latki
64 lekcje w roku (2 razy w tyg. po 35 min.)
32 lekcje w roku (1 w tyg. po 60 min.)
2 tygodnie wakacji (6 lub 10 lekcji po 60 min.)
6-7 i 7-8-latki
60 lekcji w roku (2 w tyg. po 60 min.)
30 lekcji w roku (1 w tyg. po 60 min.)
2 tygodnie wakacji (6 lub 10 lekcji po 60 min.)

Cennik

Kurs roczny:
64 lekcje (2x 35 min.) od 1557 zł, (od 156 zł za miesiąc)
32 lekcje (1 x 60 min.) od 1475 zł, (od 148 zł za miesiąc)
60 lekcji (2 x 60 min.) od 2090 zł, (od 209 zł za miesiąc)
30 lekcji (1 x 60 min.) od 1516 zł, (od 152 zł za miesiąc)
Szczegóły w recepcji szkoły.

Zapisz Twoje Dziecko na bezpłatną lekcję próbną! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto