hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs Egzamin8 dla ósmoklasisty

Ósmoklasiści stoją w obliczu nowego wyzwania!

Dwa roczniki (ósmoklasiści oraz uczniowie III klasy gimnazjum) rozpoczną walkę o miejsca w szkołach. Dlatego tak ważne jest, aby osiągnęli jak najlepsze wyniki podczas egzaminu ósmoklasisty.

Poziom egzaminu dla uczniów ósmych klas jest wyższy od dotychczasowego egzaminu, który zdawali w gimnazjum na poziomie rozszerzonym. Na dodatek mają jedynie rok na przygotowanie się.

Kurs Egzamin8 przygotowany został dla uczniów, którzy przystępują do egzaminu ósmoklasisty z języka obcego. Został stworzony przez ekspertów w nauczaniu, którzy posiadają dostęp do najświeższej wiedzy i wymagań stawianych przed zdającymi.

Wynik egzaminu zadecyduje o dostaniu się do upatrzonej szkoły średniej!

Z nami uczniowie osiągną najlepsze wyniki!

 

Zapewniamy:

– przygotowanie do egzaminu i konwersacje

– 3 testy próbne w trakcie kursu

– materiały renomowanych wydawnictw

– szczegółową analizę postępów

 

Zainteresowanych kursem prosimy o wypełnienie krótkiego formularza >>

 

O egzaminie:

Egzamin ósmoklasisty z języka obcego sprawdza, w jakim zakresie uczeń spełnia stawiane przed nim wymagania językowe. Wyboru języka dokonuje wraz z rodzicami w terminie do 30 września w roku szkolnym, w którym odbędzie się egzamin ósmoklasisty.

Egzamin zostanie przeprowadzony w formie pisemnej, bez podziału na poziom podstawowy i rozszerzony. Będzie trwał 90 minut, uczniowie mają zaledwie rok na przygotowanie się.  Należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu ze względu na poziom trudności, który jest wyższy od dotychczasowego egzaminu gimnazjalnego  (przeprowadzanego na poziomie rozszerzonym).

Nowością są zadania, które wymagają indywidualnego wpisania odpowiedzi, podsumowywanie,   przekształcania zdań, tłumaczenia fragmentów tekstów. Nie wystarczy zaznaczyć odpowiedzi a, b lub c. Ponad 40% zadań będzie w formie pytań otwartych.

Jakie umiejętności będą sprawdzane?

– w zakresie rozumienia ze słuchu

– rozumienia tekstów pisanych

– reagowania

– pisania

Przygotowanie:

Opanowanie powyższych umiejętności wymaga przyswojenia konkretnego zasobu słownictwa, gramatyki oraz kwalifikacji komunikacyjnych.

Kurs Egzamin8 pozwoli skutecznie sprawdzić poziom językowy ucznia i przygotuje go ze wszystkich aspektów egzaminu.

(EN) Szczegóły kursu

Chcesz poznać szczegóły kursu Egzamin8? Wypełnij formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto