hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs angielskiego dla dzieci (7-10 lat)

Oswajanie dzieci z językiem obcym warto zacząć jak najwcześniej. Ich mózgi chłoną go jak gąbka. Kluczem do sukcesu jest brak przymusu – nauka musi się odbywać przez zabawę. Tak właśnie kształcimy małych Kursantów w Profi-Lingua – organizujemy im wesołe zabawy ruchowe, pokazujemy świat przyrody czy matematyki po angielsku, uczymy piosenek i śmiesznych wierszyków, a wszystko to w radosnej, piknikowej atmosferze. Wystarczy jedna lekcja tygodniowo, by po rocznym kursie dziecko swobodnie porozumiewało się w języku Szekspira. Dodatkowo rozbudzamy w małych Kursantach wyobraźnię, ciekawość świata i innych kultur. Wasze dzieci będą do nas przychodziły z uśmiechem na ustach, a Wy będziecie z dumą śledzić ich postępy.

Podręcznik w cenie kursu.

Szczegóły kursu

Ilość zajęć

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu po 60 min. Rok nauki obejmuje dwa semestry, w sumie 28 lekcji 60 minutowych, grupy max 10 osób.

Cena

Cena za rok: od 504 zł (możliwa płatność w ratach). Podręcznik w cenie kursu.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto