hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży na Mokotowie

Uwaga! Startują magiczne kursy wakacyjne i nowe grupy na kursy roczne! Zapisz swoje dziecko już dziś!

Chcesz, aby Twoje dziecko efektywnie opanowało język obcy w przyjaznej atmosferze? Zapisz je do Profi-Lingua! Mamy wykwalifikowanych lektorów, którzy prowadzą zajęcia pełne gier, zabaw i piosenek oraz dbają o szybkie postępy w nauce. Nasze metody to doskonała okazja na szybkie przyswojenie języka, a tym samym rozwój zarówno malucha, jak i starszaka. W ofercie mamy kursy dla najmłodszych z ukochanymi bohaterami Disneya oraz angażujące kursy dla starszaków i młodzieży.

Dlaczego profi-lingua?

Skutecznie nauczymy Twoje dziecko języka obcego

W Profi-Lingua potrafimy powiązać efektywną naukę ze świetną zabawą! W tym celu regularnie sprawdzamy postępy podopiecznych i pozostajemy w stałym kontakcie z rodzicami.

Mamy kadrę z doświadczeniem w nauczaniu najmłodszych

Nasi lektorzy mają pełne przeszkolenie metodyczne do pracy z dziećmi. Poza tym potrafią wprowadzić do zajęć przyjazną atmosferę pełną zabawy przy zachowaniu efektywności nauki.

Wspieramy rozwój dziecka

Indywidualnie patrzymy na każdego młodego Kursanta. Małe grupy (maks. 8 osób w kategorii wiekowej 4–7) pozwalają zapewnić każdemu dziecku należyte wsparcie.

Korzystamy z nowoczesnych metod

Na kursach wykorzystujemy tablice interaktywne, które pozwalają łączyć naukę z zabawą. Nieodłącznym elementem zajęć są filmy, piosenki, gry i ćwiczenia interaktywne.

Tworzymy przyjazną atmosferę

Na naszych zajęciach dzieci uczą się przez zabawę. Lektorzy dbają o to, by każde z nich czuło się komfortowo.

Dajemy lepszy start

Nauka języka obcego poszerza perspektywy i pozwala podbić świat!

Nasze metody nauczania

Zobacz, co jeszcze mamy Ci do zaoferowania

Jak wygląda nauka na kursie

Poradnik dla rodziców

Chcesz zapisać dziecko na kurs? Skorzystaj z oferty specjalnej
Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto