hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży na Mokotowie

Uwaga! Startują magiczne kursy wakacyjne i nowe grupy na kursy roczne! Zapisz swoje dziecko już dziś!

Chcesz, aby Twoje dziecko efektywnie opanowało język obcy w przyjaznej atmosferze? Zapisz je do Profi-Lingua! Mamy wykwalifikowanych lektorów, którzy prowadzą zajęcia pełne gier, zabaw i piosenek oraz dbają o szybkie postępy w nauce. Nasze metody to doskonała okazja na szybkie przyswojenie języka, a tym samym rozwój zarówno malucha, jak i starszaka. W ofercie mamy kursy dla najmłodszych z ukochanymi bohaterami Disneya oraz angażujące kursy dla starszaków i młodzieży.

Dlaczego profi-lingua?

Skutecznie nauczymy Twoje dziecko języka obcego

W Profi-Lingua potrafimy powiązać efektywną naukę ze świetną zabawą! W tym celu regularnie sprawdzamy postępy podopiecznych i pozostajemy w stałym kontakcie z rodzicami.

Mamy kadrę z doświadczeniem w nauczaniu najmłodszych

Nasi lektorzy mają pełne przeszkolenie metodyczne do pracy z dziećmi. Poza tym potrafią wprowadzić do zajęć przyjazną atmosferę pełną zabawy przy zachowaniu efektywności nauki.

Wspieramy rozwój dziecka

Indywidualnie patrzymy na każdego młodego Kursanta. Małe grupy (maks. 8 osób w kategorii wiekowej 4–7) pozwalają zapewnić każdemu dziecku należyte wsparcie.

Korzystamy z nowoczesnych metod

Na kursach wykorzystujemy tablice interaktywne, które pozwalają łączyć naukę z zabawą. Nieodłącznym elementem zajęć są filmy, piosenki, gry i ćwiczenia interaktywne.

Tworzymy przyjazną atmosferę

Na naszych zajęciach dzieci uczą się przez zabawę. Lektorzy dbają o to, by każde z nich czuło się komfortowo.

Dajemy lepszy start

Nauka języka obcego poszerza perspektywy i pozwala podbić świat!

Nasze metody nauczania

Zobacz, co jeszcze mamy Ci do zaoferowania

Jak wygląda nauka na kursie

Poradnik dla rodziców

Jesteś już pewny? Zapisz się na kurs!
Rozwiąż test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto