hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs angielskiego dla dzieci

Specjalnie opracowany program kursu, dostosowany do potrzeb młodych słuchaczy, pozwala uczestnikom na płynne przejście wszystkich etapów nauki języka angielskiego.

Dzieci uczą się języka w przyjaznej atmosferze, w oparciu o nowoczesne podręczniki i pomoce dydaktyczne. Kurs rozwija wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, czytanie, dodatkowo uczniowie mają możliwość wykonywania projektów CLIL* w Mini Projects, które wspomagają naukę tworzenia referatów w języku angielskim (*CLIL = Content and Language Integrated Learning – zintegrowane kształcenie przedmiotowo – językowe). Dzięki nawiązaniu do zainteresowań dzieci, zajęcia nie są nudnym obowiązkiem, ale prawdziwą przyjemnością. Słuchacze nie tylko podnoszą swoje kompetencje językowe, ale dodatkowo odkrywają praktyczne korzyści płynące ze znajomości języka.

Podczas trwania kursu dzieci znajdują się pod stałą opieką dydaktyczną. Lektorzy prowadzący, na bieżąco kontaktują się z rodzicami, aby umożliwić im stałą kontrolę postępów dziecka w nauce. Specjalnie dla rodziców  wprowadziliśmy e-dziennik, który pozwala na bieżąco sprawdzać, jaki materiał został na zajęciach zrealizowany i jakie umiejętności językowe dziecko powinno już posiadać. Wszyscy rodzice zapraszani są na otwartą lekcję, organizowaną w każdym semestrze, aby zobaczyć, jak ich dziecko bierze aktywny udział w kursie.

Dodatkowo uczniowie mogą korzystać z bezpłatnych warsztatów lingwistycznych, które pozwalają przełamać bariery językowe, rozbudzają wyobraźnię, rozwijają wiedzę i  przybliżają kulturę anglosaską.

Szkoła przygotowuje również dzieci do międzynarodowych egzaminów Cambridge YLE, KET, PET oraz PTE Young Learners.

Szczegóły kursu

Ilość zajęć

8 - 10 lat 60 lekcji w roku, 2 razy w tyg. po 60 min.

11 - 14 lat 30 lekcji w roku, 1 raz w tygodniu 160 min.

Cena

8 - 10 lat 60 lekcji (2 x 60 min.) - 1799zł

11 - 14 lat 30 lekcji (1 x 160 min.) - 2399zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto