hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs angielskiego dla nastolatków

W Profi-Lingua panuje życzliwa i przyjazna atmosfera, co przekłada się na zainteresowanie nauką, wzrost motywacji, a co za tym idzie – szybkie efekty. Pod czujnym okiem naszych doświadczonych lektorów młodzież rozwija umiejętności mówienia, pisania, słuchania i czytania. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, co pozwala na dopasowanie ich tematyki do zainteresowań Kursantów. Dzięki temu uczą się angielskiego z chęcią.

W nauczaniu angielskiego nastolatków wykorzystujemy nowoczesne podręczniki i interesujące pomoce dydaktyczne. Staramy się angażować Kursantów w lekcje, dzięki czemu z łatwością przełamują barierę językową i zyskują pewność siebie podczas komunikowania się w języku angielskim. Dodatkowo oferujemy serię bezpłatnych warsztatów lingwistycznych, które rozwijają umiejętność mówienia, poszerzają wiedzę i przybliżają kulturę anglosaską.

Zajęcia odbywają się od października do czerwca, na trzech poziomach zaawansowania. Szeroki wybór terminów pozwala z łatwością włączyć kurs do codziennych obowiązków młodych Słuchaczy. Szkoła przygotowuje do międzynarodowych egzaminów Cambridge YLE, KET, PET, PTE Young Learners, FCE.

Szczegóły kursu

Ilość zajęć

120 zajęć po 45 min

Cena

Kurs: od 1885 zł
Zapytaj w szkole o płatności ratalne i rabaty.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto