hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs angielskiego dla nastolatków (15-17 lat)

W Profi-Lingua panuje życzliwa i przyjazna atmosfera, co przekłada się na zainteresowanie nauką, wzrost motywacji, a co za tym idzie – szybkie efekty. Pod czujnym okiem naszych doświadczonych lektorów młodzież rozwija umiejętności mówienia, pisania, słuchania i czytania. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, co pozwala na dopasowanie ich tematyki do zainteresowań Kursantów. Dzięki temu uczą się angielskiego z chęcią.

W nauczaniu angielskiego nastolatków wykorzystujemy nowoczesne podręczniki i interesujące pomoce dydaktyczne. Staramy się angażować Kursantów w lekcje, dzięki czemu z łatwością przełamują barierę językową i zyskują pewność siebie podczas komunikowania się w języku angielskim. Dodatkowo oferujemy serię bezpłatnych warsztatów lingwistycznych, które rozwijają umiejętność mówienia, poszerzają wiedzę i przybliżają kulturę anglosaską.

Zajęcia odbywają się od października do czerwca, na trzech poziomach zaawansowania. Szeroki wybór terminów pozwala z łatwością włączyć kurs do codziennych obowiązków młodych Słuchaczy. Szkoła przygotowuje do międzynarodowych egzaminów Cambridge YLE, KET, PET, PTE Young Learners, FCE.

Szczegóły kursu

Ilość zajęć

120 lekcji w roku 2 x w tygodniu po 90 minut

Cena

120 lekcji (2 x 90 min.) - 1099zł (grupa 9-12 osób)
120 lekcji (2 x 90 min.) - 1399zł (grupa 4-8 osób)

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto