hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs angielskiego dla nastolatków

W Profi-Lingua panuje życzliwa i przyjazna atmosfera, co przekłada się na zainteresowanie nauką, wzrost motywacji, a co za tym idzie – szybkie efekty. Pod czujnym okiem naszych doświadczonych lektorów młodzież rozwija umiejętności mówienia, pisania, słuchania i czytania. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, co pozwala na dopasowanie ich tematyki do zainteresowań Kursantów. Dzięki temu uczą się angielskiego z chęcią.

W nauczaniu angielskiego nastolatków wykorzystujemy nowoczesne podręczniki i interesujące pomoce dydaktyczne. Staramy się angażować Kursantów w lekcje, dzięki czemu z łatwością przełamują barierę językową i zyskują pewność siebie podczas komunikowania się w języku angielskim. Dodatkowo oferujemy serię bezpłatnych warsztatów lingwistycznych, które rozwijają umiejętność mówienia, poszerzają wiedzę i przybliżają kulturę anglosaską.

Zajęcia odbywają się od października do czerwca, na trzech poziomach zaawansowania. Szeroki wybór terminów pozwala z łatwością włączyć kurs do codziennych obowiązków młodych Słuchaczy. Szkoła przygotowuje do międzynarodowych egzaminów Cambridge YLE, KET, PET, PTE Young Learners, FCE.

Szczegóły kursu

Ilość zajęć

120 zajęć po 45 min

Cena

Kurs od 255 zł miesięcznie
Zapytaj w szkole o płatności ratalne i rabaty.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto