hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Disney English - kurs angielskiego dla dzieci w wieku 4-7 lat

Kurs Disney English jest prowadzony w 150 szkołach na świecie – i wreszcie dotarł do Polski! Pokazujemy, że skuteczną naukę języka angielskiego można połączyć z fantastyczną zabawą w towarzystwie ukochanych bohaterów.

 

Uwaga! Zimą startują magiczne kursy semestralne i feryjne Disney English! Zapisz swoje dziecko już dziś!

 

Stworzony przez specjalistów kurs umożliwia pełne zanurzenie w języku angielskim poprzez gry, piosenki i fragmenty znanych seriali i filmów Disneya. Tablice interaktywne, które wykorzystujemy w trakcie zajęć, sprawiają, że zajęcia stają się jeszcze bardziej angażujące i emocjonujące. Każde dziecko jest otoczone indywidualną troską, co jest możliwe do osiągnięcia dzięki małym grupom, regularnym raportom i stałemu kontaktowi z lektorem. Dbamy również o rodziców, oferując im wsparcie w postaci materiałów kursowych w wersji angielskiej i polskiej.

 

 

Dlaczego Disney English?

  • Jest to potwierdzona przez ekspertów w nauczeniu dzieci metoda przyswajania języka obcego
  • Angażujący świat Disneya pozwala dzieciom na szybsze przyswojenie nowego słownictwa
  • Wykwalifikowani lektorzy tworzą ciepłą atmosferę
  • Tablice interaktywne oraz bajecznie kolorowe materiały urozmaicają zajęcia

 

 

Metoda Disney English

Jest to nowoczesny program, dzięki któremu dzieci efektywnie uczą się języka angielskiego. Dobrze znani bohaterowie z filmów Disneya towarzyszą metodykom oraz profesjonalnej kadrze w nauczaniu najmłodszych. Metoda Disney English bazuje na ISA (Immersion Storytelling Approach), polegającej na zanurzeniu słuchaczy w angażującej opowieści. Jest to potwierdzone naukowo, że taki sposób prowadzenia ucznia daje najlepsze efekty.

 

Disney English bazuje na teorii Inteligencji Wielorakich – która głosi, że dziecko potrzebuje różnorodnych bodźców do zrównoważonego rozwoju. Jej autor, Howard Gardner wyróżnia osiem rodzajów inteligencji: muzyczną, językową, etc. Dzieci, które uczestniczą w zajęciach są w stanie lepiej zapamiętywać nowe informacje. Każdy rodzaj inteligencji jest stymulowany przez inną aktywność – piosenki uaktywniają inteligencję muzyczną, warsztaty grupowe rozwijają umiejętności interpersonalne, a zdolności przestrzenne są budowane poprzez nowoczesną technologię.

 

Poznaj nasze grupy wiekowe i rozkład zajęć:
  • 4-5 lat – 64 lekcje w roku, 2 lekcje w tyg. x 35 min 32 lekcje w roku, 1 lekcja w tyg. x 60 min
  • 6-7 lat 60 lekcji w roku, 2 lekcje w tyg. x 60 min 30 lekcji roku, 1 lekcja w tyg. x 60 min

 

Kursy semestralne:
  • 4-5 lat – 32 lekcje w semestrze, 2 lekcje w tyg. x 60 min
  • 6-7 lat 30 lekcji w semestrze, 2 lekcje w tyg. x 60 min

 

Kursy feryjne:
  • 4-5 lat –1 tydzień ferii, 3 lekcje x 60 min. 2 tygodnie ferii, 6 lekcji x 60 min
  • 6-7 lat – 1 tydzień ferii, 3 lekcje x 60 min. 2 tygodnie ferii, 6 lekcji x 60 min

 

Dla każdego kursanta Disney English mamy dodatkowe, bezpłatne pomoce naukowe – podręcznik, karty demonstracyjne, Story Book, gry planszowe, certyfikat, materiały audio, karty pracy, paszport. Kolejnym bonusem jest plecak z najgorętszymi postaciami ze świata filmów Disneya – Krainy Lodu oraz Aut.

 

Co o zajęciach mówią nasi lektorzy?

 

„To było jedno wielkie wow! Dzieci nauczyły się mówić once again bez żadnego zachęcania. Zauważyły, że gdy odtwarzam piosenkę ponownie, mówię to, i same zaczęły krzyczeć once again!, żeby obejrzeć piosenki Hello i Goodbye jeszcze raz. Przewagę kursu stanowią nawiązanie do popularnych bajek, bardzo dobrze wykonane piosenki, wykorzystanie tablicy multimedialnej. To z pewnością wpływa na duże zainteresowanie wśród dzieci”. Ania, lektorka z Warszawy

„Dzieci reagowały entuzjastycznie, rozpoznawały postacie, niektóre ćwiczenia chciały wykonywać kilka razy lub mieć je powtórzone na następnej lekcji. Skuteczność programu Disney English opiera się moim zdaniem na wielu płaszczyznach – od neurobiologicznej, przez kulturową, aż po technologiczną. Metoda angażuje różne typy inteligencji, a także kładzie ogromny nacisk na aktywność fizyczną dzieci i udoskonalanie tzw. motoryki małej, co pozostaje w zgodzie z tym, w jaki sposób ludzki mózg od zarania dziejów przyswaja język.” Aleksandra, lektorka z Katowic

 

 

Zajęcia odbywają się w trybie rocznym lub semestralnym, liczba osób w grupie: 4–8

 

Kursy Disney English w szkołach Profi Lingua from WSiP – Nowoczesna Edukacja on Vimeo.

 

Szczegóły kursu

Ilość zajęć

4-5 latki
64 lekcje w roku, 2 razy w tyg. po 35 min.
32 lekcje w roku, 1 w tyg. po 60 min.
32 lekcje w semestrze, 2 w tyg. po 60 min.
6-7 latki
60 lekcji w roku, 2 w tyg. po 60 min.
30 lekcji w roku, 1 w tyg. po 60 min.
30 lekcji w semestrze, 2 w tyg. po 60 min.

Cennik

kursy roczne:
64 lekcje (2 x 35 min.) - 1799 zł
32 lekcje (1x 60 min.) - 1749 zł

60 lekcji (2 x 60 min.) - 2499 zł
30 lekcji (1 x 60 min.) - 1749 zł
kursy semestralne:
1279 zł (możliwość płatności w 4 ratach po 320 zł)

Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto