hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs angielskiego dla dzieci

Specjalnie opracowany program kursu, dostosowany do potrzeb młodych słuchaczy, pozwala uczestnikom na płynne przejście wszystkich etapów nauki języka angielskiego.

Dzieci uczą się języka w przyjaznej atmosferze, w oparciu o nowoczesne podręczniki i pomoce dydaktyczne. Kurs rozwija wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, czytanie, dodatkowo uczniowie mają możliwość wykonywania projektów CLIL* w Mini Projects, które wspomagają naukę tworzenia referatów w języku angielskim (*CLIL = Content and Language Integrated Learning – zintegrowane kształcenie przedmiotowo – językowe). Dzięki nawiązaniu do zainteresowań dzieci, zajęcia nie są nudnym obowiązkiem, ale prawdziwą przyjemnością. Słuchacze nie tylko podnoszą swoje kompetencje językowe, ale dodatkowo odkrywają praktyczne korzyści płynące ze znajomości języka.

Podczas trwania kursu dzieci znajdują się pod stałą opieką dydaktyczną. Lektorzy prowadzący, na bieżąco kontaktują się z rodzicami, aby umożliwić im stałą kontrolę postępów dziecka w nauce. Specjalnie dla rodziców  wprowadziliśmy e-dziennik, który pozwala na bieżąco sprawdzać, jaki materiał został na zajęciach zrealizowany i jakie umiejętności językowe dziecko powinno już posiadać. Wszyscy rodzice zapraszani są na otwartą lekcję, organizowaną w każdym semestrze, aby zobaczyć, jak ich dziecko bierze aktywny udział w kursie.

Dodatkowo uczniowie mogą korzystać z bezpłatnych warsztatów lingwistycznych, które pozwalają przełamać bariery językowe, rozbudzają wyobraźnię, rozwijają wiedzę i  przybliżają kulturę anglosaską.

Szkoła przygotowuje również dzieci do międzynarodowych egzaminów Cambridge YLE, KET, PET oraz PTE Young Learners.

Szczegóły kursu

Ilość zajęć

Dzieci 5-6 lat:
60 lekcji x 45 min.
Dzieci 7-9 lat:
120 lekcji x 35 min.
Dzieci 10-12 lat:
120 lekcji x 45 min.

Cena

Dzieci 3-4 lata
114 lekcji x 45 min. –2209 od zł (od 221 zł za miesiąc)
Dzieci 5-6 lat
114 lekcji x 45 min. – 2209 od zł (od 221 zł za miesiąc)
Dzieci 7-9 lat
114 lekcji x 45 min. – 2124 od zł (od 212 zł za miesiąc)
Dzieci 10-12 lat
114 lekcji x 45 min. – 2294 od zł (od 229 zł za miesiąc)
Szczegóły w recepcji szkoły.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto