hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs angielskiego dla nastolatków (11-14 lat)

Kurs języka angielskiego dla dzieci kształci wszystkie sprawności językowe i został tak przygotowany, aby zainteresować uczniów, rozbudzić ich wyobraźnię, a także rozwijać ogólną wiedzę i wrażliwość na inne kultury. Uczniowie  mają możliwość czytania i pisania dla przyjemności, oraz wykonywania projektów CLIL* w Mini Projects, które wspomagają naukę tworzenia referatów w języku angielskim.

*CLIL = Content and Language Integrated Learning – zintegrowane kształcenie przedmiotowo-jezykowe

Szczegóły kursu

Ilość zajęć

60 lekcji w roku, 2 razy w tyg. po 80 min.
30 lekcji w roku, 1 w tyg. po 160 min.

Cena

60 lekcji (2 x 80 min.) - 1398zł
30 lekcji (1 x 160 min.) - 1398zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto