Nauka języka angielskiego online

dostęp 24/7

indywidualne lub grupowe

dopasowane do potrzeb

Zastanawiasz się nad nauką angielskiego? Nie wiesz, od czego zacząć? Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z kursów online w naszej szkole językowej ProfiLingua. To świetny sposób dla osób, które cenią sobie komfort oraz nie dysponują odpowiednią ilością czasu na uczęszczanie na zajęcia stacjonarnie.

Zalety kursu online

kursy językowe online

Dla kogo jest kurs online w ProfiLingua?

Nauka angielskiego online to idealny sposób dla wszystkich, którzy cenią sobie przede wszystkim komfort. To zajęcia dla osób, które nie mogą wziąć udziału w naszych kursach stacjonarnie lub wolą uczyć się wygodnie w domu, w biurze, w pociągu czy w kawiarni. W zajęciach można brać udział z dowolnego miejsca.

Zachęcamy do skorzystania z kursów konwersacyjnych online, które skutecznie realizujemy na poziomach zaawansowania od A2 do C2 (od podstawowego do zaawansowanego). W ProfiLingua możesz skorzystać z zajęć:

 • grupowych – pula 80 zajęć 60-minutowych, gdzie spotykasz się z samym lektorem oraz z grupą (do 8 osób) o stałych porach 2 razy w tygodniu (2x60 min). Stała grupa oraz wsparcie lektora gwarantują przede wszystkim efektywną i systematyczną naukę. Zajęcia umożliwią Ci pokonanie bariery językowej i pozwolą poznać najważniejsze tajniki słownictwa oraz gramatyki.
 • indywidualnych – pula 80 zajęć 60-mintowych do wykorzystania w określonym czasie, gdzie lektor skupia się tylko na nauce z Tobą. Rodzaj materiałów oraz tempa zajęć dostosowany jest do Twoich potrzeb, aby móc zrealizować szybko i skutecznie Twój zamierzony cel. Dni oraz godziny spotkań można dopasować względem Twoich możliwości.

Kursy angielskiego online to świetna alternatywa dla wszystkich osób, które mają ograniczony czas i możliwości dojazdu do szkoły językowej. Teraz w ProfiLingua uczysz się angielskiego od podstaw lub kontynuujesz edukację na wyższym poziomie zaawansowania.

Na zajęciach angielskiego online:

 • widzisz oraz słyszysz lektora i pozostałych słuchaczy w swojej grupie,
 • bierzesz udział w dyskusjach i konwersacjach,
 • widzisz, co lektor wyświetla na tablicy i pokazuje,
 • eliminujesz blokadę w mówieniu już podczas pierwszych zajęć,

 Dla kogo przeznaczone są kursy online?kursy językowe przez internet

Jak przebiega nauka na kursie online w ProfiLingua?

💬 Kurs online to przede wszystkim konwersacje.
Dzięki zajęciom przełamiesz barierę językową i poczujesz się swobodnie w każdej sytuacji.


Kurs rozpoczyna się od zajęć wprowadzających (tzw. First Class), na których lektor pozna Twoje oczekiwania względem kursu, zapozna Cię z resztą grupy i pokaże jak efektywnie korzystać z zajęć w sali wirtualnej.

Każda kolejna lekcja z lektorem to:

praca na płynnością i poprawnością w mówieniu
okazja do wyrażania swoich opinii i wzięcia udziału w zróżnicowanych dyskusjach
szansa na wykorzystanie nowopoznanych słów i zwrotów podczas różnorodnych ćwiczeń na komunikację
okazja do przełamania bariery komunikacyjnej
duża dawka nowego słownictwa

Na koniec kursu  weźmiesz udział w zajęciach podsumowujących (tzw. Feedback Class), podczas których omówisz z lektorem swoje mocne strony, przedyskutujecie pomysły na to jak pracować nad obszarami sprawiającymi Ci trudność jak i omówicie ścieżkę dalszego rozwoju językowego.

kursy języków obcych przez internet

Po kursie będziesz miał poczucie, że:

 • zwiększyłeś zasób słownictwa używanego w trakcie rozmów z obcokrajowcami
 • bez większego stresu i w komfortowych  warunkach pozbyłeś się bariery w mówieniu
 • komunikacja w obcym języku stała się dla Ciebie łatwiejsza i przyjemniejsza
Co jeśli nie będziesz mógł wziąć udziału w zajęciach grupowych?

Nie musisz się martwić, jeśli nie będziesz mógł uczestniczyć w zajęciach – nie przepadną! Po skończonej lekcji lektor udostępnia nagranie z całej lekcji. Nagrania to także rozwiązanie dla słuchaczy, którzy chcą powtórzyć oraz utrwalić informacje z zajęć. W razie potrzeby możesz wrócić do przerobionego materiału i powtórzyć go jeszcze raz aż do zakończenia całego kursu online. Wystarczy, że będziesz posiadać urządzenie z dostępem do Internetu, a każde zajęcia będziesz mógł odbyć w dowolnym miejscu.   

Do udziału w lekcji potrzebujesz tylko:
komputer

Komputera
wifi

Internetu
słuchawki
Słuchawek z mikrofonem
kamerka

Kamerki

Oni pokochali naukę z ProfiLingua!

Masz pytanie lub problem techniczny?
Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Dokumenty

* Ceny kursów mogą różnić się w zależności od miasta lub języka. Niższa cena 2 800 zł (280 zł miesięcznie) za 10-miesięczny kurs online (108x45 min.). Oferta dostępna w okresie 19.03 - 30.06.2022 r. Rabat nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
  Wszystkie kursy językowe