Kurs języka szwedzkiego w Legnicy

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego w Legnicy?

Zainteresowanie kulturą skandynawską oraz językami tamtejszych krajów jest niezwykle duże. Dlatego obecnie wiele osób decyduje się na naukę szwedzkiego, aby móc z łatwością porozumieć się z innymi podczas podróżowania, studiów czy pracy właśnie w tamtym kraju. Zachęcamy wszystkich do nauki tego przyszłościowego oraz ciekawego języka w naszej szkole ProfiLingua w Legnicy. Uczęszczając na zajęcia nauczysz się podstawowego słownictwa oraz zasad gramatyki, dzięki temu w przyjemnej atmosferze przyswoisz najważniejsze zagadnienia językowe. Jeśli interesujesz się kulturą skandynawską i nie tylko – zapoznaj się z naszą ofertą kursów językowych. Posiadamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę lektorów oraz native speakerów, którzy skutecznie nauczą Cię języka. Poznasz dzięki nim również kulturę tamtejszego kraju oraz wiele ciekawostek związanych ze szwedzkim.

Kurs języka szwedzkiego Legnica

Niezależnie od Twojego powodu, dla którego chcesz się uczyć szwedzkiego, zapraszamy na nasze kursy. U nas mogą uczyć się dzieci, młodzież oraz dorośli na wszystkich poziomach zaawansowania. Uczymy języka szwedzkiego od podstaw lub na wyższym poziomie. Skorzystać możesz z zajęć grupowych, indywidualnych lub online. Elastycznie oraz profesjonalnie podchodzimy do każdego ucznia, aby nauka w naszej placówce w Legnicy odbywała się w przyjemnej atmosferze.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego w Legnicy?

Najczęściej z naszego kursu języka szwedzkiego korzystają osoby, które chcą podjąć się studiów na zagranicznych uczelniach lub znaleźć pracę w Szwecji. Z naszą pomocą nauka szwedzkiego przestanie być dla Ciebie trudna! Wystarczy, że wybierzesz dla siebie odpowiedni kurs w wybranej formie. Podczas zajęć stawiamy na naukę szwedzkiego przede wszystkim w praktycznych sytuacjach. Podczas zajęć nauczysz się mówić, czytać, pisać oraz rozumieć po szwedzku. Z nami przełamiesz swoją barierę językową, a szwedzki z łatwością umożliwi Ci komunikację z innymi. Na zajęciach grupowych zyskasz również więcej pewności siebie, a nauka stanie się po prostu przyjemna.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe