hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Korepetycje z matematyki - kurs roczny przygotowujący do matury

Chcesz być spokojny o swoje wyniki na maturze? Nie lubisz zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę i chcesz rozłożyć powtarzanie materiału na cały rok szkolny? Zatem nasz roczny kurs maturalny z matematyki jest właśnie dla Ciebie!

Proponujemy pracę z doświadczonym nauczycielem w niewielkich, maks. 12-osobowych grupach. Na zajęciach utrwalamy wiedzę i rozwiązujemy zadania maturalne. Korzystamy z prawdziwych arkuszy maturalnych z poprzednich lat, aby nasi Kursanci oswoili się z formą egzaminu i nauczyli przydatnych technik egzaminacyjnych. Na dodatkowych warsztatach oraz podczas indywidualnych konsultacji nauczyciel wyjaśnia zagadnienia, które sprawiają maturzystom najwięcej problemów. Zachęcamy do korzystania z platformy edukacyjnej, zawierającej bogatą dawkę wiedzy, wskazówek i testów – czeka tam na Ciebie aż 3000 zadań z przykładowymi rozwiązaniami! Z nami solidnie utrwalisz wiedzę i bez stresu uzupełnisz braki, by w maju cieszyć się wynikami.

Szczegóły kursu

Poziomy

Podstawowy i rozszerzony.

Ilość zajęć

Zajęcia weekendowe, 1 raz w tygodniu po 4 lekcje albo zajęcia w tygodniu: 2 razy po 2 lekcje

Termin

Szeroki zakres dni i godzin do wyboru: od 7:00 do 21:00 – szczegółowy grafik dostępny w siedzibie szkoły (prosimy o kontakt, aby wybrać najbardziej dogodny termin).

Cena

Kurs od 129 zł miesięcznie.
Zapytaj w szkole o płatności ratalne i rabaty.

Masz pytania? Chcesz zapisać się na kurs lub dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto