hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Matura z niemieckiego - kurs przygotowujący

Matura z języka niemieckiego bez stresu

W Profi-Lingua w Gdańsku prowadzimy kursy przygotowujące maturzystów do egzaminu maturalnego z języka niemieckiego na poziomach podstawowym i rozszerzonym.

Pomagamy usystematyzować wiedzę, gruntownie powtórzyć gramatykę i nadrobić zaległości. Doskonalimy wszystkie sprawności językowe: mówienie, czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu. Z nami przećwiczysz też wszystkie typy zadań, które pojawiają się na maturze. Podczas zajęć pracujemy z autentycznymi arkuszami egzaminacyjnymi z poprzednich lat.

Program kursu opracowali egzaminatorzy z komisji maturalnych. Oni też prowadzą część zajęć w naszej szkole, dzięki czemu uzyskasz praktyczne, sprawdzone wskazówki dotyczące arkuszy maturalnych. Dowiesz się, jaka jest struktura egzaminu, jakie błędy najczęściej popełniają maturzyści, jak są oceniane zadania i na co zwrócić uwagę podczas przygotowań.

Podczas organizowanej przez nas próbnej matury możesz sprawdzić, czy jesteś gotowy na majowy egzamin.

Szczegóły kursu

Poziomy

Podstawowy i rozszerzony.

Ilość zajęć

100 zajęć po 45 minut

Termin

Szeroki zakres dni i godzin do wyboru: od 7:00 do 21:00 – szczegółowy grafik dostępny w siedzibie szkoły (prosimy o kontakt, aby wybrać najbardziej dogodny termin).

Cena

Kurs od 153 zł miesięcznie.
Zapytaj w szkole o płatności ratalne i rabaty.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto