hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Matura z angielskiego - kurs przygotowujący

Jeśli w tym roku szkolnym sen z powiek spędza Ci wizja matury z języka angielskiego, skorzystaj z oferty kursu przygotowującego do egzaminu dojrzałości. Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do egzaminu na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Przygotowujemy zarówno do części pisemnej, jak i ustnej. Dzięki naszym kursom będziesz sprawnie rozwiązywał zadania egzaminacyjne i maturę zdasz na 100%! Nad sprawną i efektywną realizacją programu kursu czuwają wykwalifikowani lektorzy, członkowie komisji egzaminacyjnych, którzy najlepiej wiedzą, jak skutecznie przygotować uczniów do egzaminu maturalnego.

Szczegóły kursu

Poziomy

Podstawowy i rozszerzony.

Ilość zajęć

90 lekcji 40-minutowych

Termin

poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 16:00, 17:30, 19:00
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 17:30
Sobota: 8:30, 11:30

Cena

Cena za kurs: 1299 zł
Raty: 7 x 199 zł

Happy Hours - zajęcia o godz. 16.00 Cena za kurs: 1099 zł
Raty: 7 x 169 zł

Masz pytania? Wypełnij formularz kontaktowy Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto