hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Matura z niemieckiego - kurs przygotowujący

Rzetelne przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka niemieckiego to, oprócz Twojej wiedzy, także umiejętność pracy z arkuszem maturalnym oraz odporność na stres. Możesz ją zwiększyć, jeśli zwiększysz zasób słownictwa oraz nabierzesz wprawy w porozumiewaniu się językiem niemieckim i rozwiązywaniu zadań z gramatyki. Lektorzy przygotowujący do matury z niemieckiego udzielą Ci wsparcia we wszystkich obszarach, które następnie złożą się na Twój sukces.
Zajęcia w ramach maturalnego kursu języka niemieckiego odbywają się od października do kwietnia w niewielkich grupach, w których panuje atmosfera sprzyjająca motywacji i pokonywaniu własnych barier. Lekcje prowadzą wykwalifikowani nauczyciele, którzy w maju zasiądą w komisjach egzaminacyjnych. Zakres materiału omawianego podczas kursu obejmuje maturę podstawową i rozszerzoną w obydwu formach: pisemnej i ustnej. Wiemy, jak ważne jest nabranie pewności w rozwiązywaniu wszystkich zadań, dlatego kładziemy równy nacisk na osiąganie postępów zarówno w mówieniu, jak i czytaniu, pisaniu oraz słuchaniu.

Szczegóły kursu

Poziomy

Podstawowy i rozszerzony.

Ilość zajęć

100 zajęć po 45 minut

Termin

Szeroki zakres dni i godzin do wyboru: poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 16:00, 17:30, 19:00
1 raz w tygodniu po 4 lekcje: Piątek: 17:30, Sobota: 8:30, 11:30

Cena

Kurs: 1699 zł
Zapytaj w szkole o płatności ratalne.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto